دلایل انتخاب میکرواسکالپ برای ترمیم مو بجای کاشت مو

چاپ

دلایل انتخاب روش میکرو اسکالپ سر(میکروپیگمنتیشن سر یا smp):

برای کسانی که راه حل های دیگری را آزمایش کرده اند، روش میکرواسکالپ سر(smp) یک روش کاملا محبوب برای ترمیم جای زخم ها و اصلاح صدمات ناشی از کاشت مو (و حتی جایگزین آن ) بوده و یک راه حل دائمی و فوری و زود بازده می باشد.

از آنجایی که درمان های دارویی نتیجه دلخواه را  نمی دهند و یا دارای اثرات و عوارض جانبی بسیاری هستند، روش میکرو اسکالپ سر یک روش مطمئن و جایگزین و بدون عوارض جانبی می باشد.

همانطور که میدانید، استفاده از انواع موهای مصنوعی بسیار گران و کاملا مشخص می باشند وهمچنین کاشت مو یک فرآیند تهاجمی و بسیار درد ناک  می باشد که شما را مستلزم  به پرداخت هزینه های  بالایی می کند، و خوشبختانه استفاده از روش میکرو اسکالپ سر یک انتخاب هوشمندانه و مقرون به صرفه می باشد که شما را در طی گذشت چند روز به نتیجه مورد نظر خود می رساند. 

(smp) یا میکرواسکالپ (smp) به دلیل اینکه به شما اجازه می دهد تا : 1) ظاهر دقیق خطوط تعیین شده برای انجام کارو 2) میزان پراکندگی نقاط شبیه سازی شده مو و 3) ایجاد حالت سایه روشن بودن نقاط کار شده را  انتخاب کنید، یک روش جذاب است و توجه به این نکات ظریف در حین کار است که اسکالپ ایرانیان را متمایز ساخته است.

مزایای میکرواسکالپ سر یا میکروپیگمنتیشن سر برای افراد آلوپسی یا افرادی که دچار طاسی سر یا ریزش تکه ای موی سر هستند):

 برای اطلاع از میزان تقریبی هزینه میکرو اسکالپ سر خود ( بستگی به میزان حجم خالی سرو جنس پوست هر شخص متفاوت است) می توانید در کانال تلگرام ما مکالمه فرمایید و یا به پیج ما در اینستاگرام دایرکت دهید، و یا با تلفن 09362105255 تماس حاصل فرمایید.   کانال تلگرام    https://t.me/Iranian_Microscalp_boroughani              و           اینستاگرام          Iranian_microscalp_Boroughani