آیا میکروپیگمنتیشن واقعی به نظر میرسد؟

چاپ

انجام این تکنیک به اندازه تلفظ آن سخت نمیباشد بلکه تکنیکی میباشد که بر پایه اصول پزشک و علمی پی ریزی شده است. میکروپیگمنتیشن به وسیله دستگاه های استاندارد و همچنین وسایل یکبار مصرف بهداشتی انجام میگیرد. از اینرو این امکان را برای شخص فراهم میسازد نسبت به انجام این کار اقدام نمایید. اگر کمی در فضای مجازی گشته باشید بدون شک نام میکروپیگمنتیشن را که نوعی آرایش دائم میباشد را شنیده اید. فرآیندی میباشد به صورت کاملاً طبیعی بر روی صورت یا اینکه کف سر شما انجام میگیرد. از این تکنیک به جزء زیبای در حوزه های پزشکی نیز استفاده میشود.

از میکروپیگمنتیشن در زمینه آرایش چه استفاده های میشود؟

آیا میکروپیگمنتیشن واقعی به نظر میاید؟

همانگونه که شما میدانید استفاده از این تکنیک برای بهبود ظاهر خود خالی از درد نمیباشد. پوست از مهم ترین و حساس ترین عضو های بدن به شمار میرود. از اینرو مراقبت از آن بسیار ضروری میباشد. در این روش برخلاف تاتو که به منظور نقاشی بر روی بدن مورد استفاده قرار میگرفت. به منظور بازسازی طبیعی، بهبود چهره و در اصطلاح شاداب تر و جوان تر نشان دادن چهره مورد استفاده قرار میگیرد. از اینرو به علت طبیعی جلوه دادن؛ این تکنیک زیبایی خاصی به چهره شما میدهد. علاوه بر ابرو از این شیوه برای سر نیز مورد استفاده قرار میگیرد و با نام میگروپیگمنتیشن سر شناخته میشود. مراکز متعددی در سراسر کشور وجود دارد که شما میتوانید از میان آنها بهترین مرکز اسکالپ سر را پیدا نمایید و نسبت به انجام این کار اقدام نمایید. در این شیوه رنگدانه یا پیگمنت به وسیله سوزن های بسیار ریز به پوست سر تزریق میگردد. که در این صورت سبب ایجاد حاله ای در سر شما شده در نتیجه به پر پشت نشان دادن موی سر شما کمک مینماید و ظاهر طبیعی تری دارد.

آیا میکروپیگمنتیشن واقعی به نظر میرسد؟

 

عوارض میکروپیگمنتنشن سر

اسکالپ سر یا همان هاشور شیوه ای برای رفع نواقص متعددی در سر  استفاده میشود. برای مثال شما میتوانید از این شیوه به منظور برطرف نمودن جای خالی مو که بر اثر ریزش مو اتفاق افتاده است استفاده نمایید. یا اینکه ریزش مو که حاصل سوختگی یا زخم ها جراحی باشد میتوان استفاده نمود. با وجود اینکه این تکنیک سبب طبیعی نشان دادن صورت شما میشود به این صورت که انگار مو های شما در حال رویش میباشد. ولیکن این شیوه در کنار مزیت هایش  معایب و عوارضی را به دنبال دارد. برای مثال پوست سر شما تا مدت ها قرمز خواهد بود. همچنین این احتمال وجود دارد که رنگ دانه ها به وسیله دلمه زخم خارج شوند در نتیجه سبب کمک رنگ شدن میکروپیگمنتنشن شود. علاوه بر این در صورت قرار گیری در نور شدید سبب کمک رنگ شدن رنگ دانه ها شده در این صورت شخص بایستی نسبت به ترمیم آن اقدام نماید. مردانی که این تکنیک را انتخاب مینمایند برای اینکه بتوانند از مزیت های این شیوه استفاده کنند. همچنین ظاهری طبیعی داشته باشند بایست همیشه مو های خود را بایستی خیلی کوتاه نمایند. میزان ماندگاری اسکایپ سر با توجه به چگونگی انجام این شیوه و همچنین نحوه مراقبت شما متفاوت خواهد بود. ولیکن در حالت کلی میتوان بین چهار تا شش سال ماندگاری داشته باشد. پس از این دوره پیگمنت ها شروع به روشن شدن مینمایند از اینرو باید نسبت به ترمیم آن اقدام نمایید.

کلام پایانی

همانگونه که مشاهده کردید استفاده از این تکنیک سبب بهبود چهره شما خواهد شد. ولیکن ما به شما توصیه مینماییم که به یک کلینک معتبر برای انجام این کار مراجعه نمایید. در حقیقت در میکروپیگمنتیشن با برطرف نمودن ایرادتی همچون لکه، کم پشت بودن ابرو، برطرف نمودن جای زخم و ... با برطرف نمودن آنها کاملاً قسمت مورد نظر را واقعی نشان میدهد. به نحوی که  تا زمانی که یک شخص با دقت به آن نگاه نکند متوجه نخواهد شد.

 بیشتر بخوانید:

بن مژه با تکنیک های جدید میکروپیگمنتیشن در اسکالپ ایرانیان

عوارض میکروپیگمنتیشن خط چشم

میکروپیگمنتیشن چیست؟عوارض این روش چیست؟