• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

آیا میکروپیگمنتیشن یا هاشور همان تاتو است؟

چرا میکروپیگمنتیشن همان تاتو نیست؟     

?Why Micropigmentation is not Tattooing

اکثر افراد به میکروپیگمنتیشن (Micropigmentation ) یا هاشور ابرو یا ... به عنوان خالکوبی لوازم آرایشی اشاره دارند که نادرست است. این اصل به نظر می رسد مشابه خالکوبی است که رنگدانه به داخل پوست وارد می شود، اما نتیجه زیبایی شناسی کاملا متفاوت است. Micropigmentation میکروپیگمنتیشن یا هاشور ابرو یا ... را نمی توان با رنگدانه های خال کوبی انجام داد، این امر می تواند باعث انتقال رنگدانه بین لایه های پوست، لکه های تاریک و یا حتی خال به صورت رنگ محو شده را ایجاد کند. ماشین های تاتو برای انجام این کار ظریف و مناسب نیستند: سوزن های خالکوبی به یک لایه عمیق تر از پوست رفته که موجب ایجاد رنگ های سردتر می شود (به عنوان مثال: ابروهای آبی / خاکستری و خط چشم ها، خط لب بنفش). تکنیک های تاتو قادر به ارائه اثرات طبیعی مانند شبیه سازی مو (برای ابرو، میکرو اسکالپ و ترمیم کم پشتی مو و ...) و ابروهای چند بعدی و اصلاحات لب نیستند.

میکروپیگمنتیشن یا هاشور ابرو Micropigmentation در 2 یا حتی 3 جلسه انجام می شود. در ابتدا یک طرح با آرایش منظم انجام می شود تا زمانی که شکل و رنگ تعریف شود و مشتری یک ایده نزدیک در مورد ظاهر نهایی داشته باشد. ترمیم پس از 30 روز انجام می شود تا رنگ را بهبود بخشد و به یک پایان کامل و ایده آل برسد. گاهی اوقات لمس کردن دوم زمانی ضروری است که مشتری خواستار خط چشمهای پررنگ تر یا ابروهای تیره تر باشد. روش های میکروپیگمنت بسیار قابل تحمل تر از خال کوبی هستند. در میکروپیگمنتیشن، کرم بیحس کننده، 20 دقیقه قبل از اجرا استفاده شده و برای جلوگیری از درد ناخوشایند، دوباره استفاده می شود.

ابرو

ابروهایی که بیش از حد روشن کم پشت هستند، می توانند از طریق هاشور ابرو و بهبود پیدا کنند. ابروها مهم هستند، زیرا به چشمان شما شکل و فرم می دهند و چهره شما را بیان میکنند. هنگامیکه ابروهای شما پر تر و بلندتر می شوند، ظاهر جوانتری خواهید داشت.. همچنین برای آلوپسی و قربانیان سرطان مناسب است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page