• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن ایرانیان- هاشور ابرو | Micropigmentation Iranian Center

تخصصی ترین مرکز ارائه خدمات اسکالپ و میکروپیگمنتیشن

هاشور ابرو یا میکروپیگمنتیشن ابرو

هاشور ابرو یا میکروپیگمنتیشن ابرو

یکی از کاربردهای هاشور ابرو یا میکروپیگمنتیشن اصلاح تاتوهای قدیمی از نظر شکل و مدل است و می توان حالت کادری و بدرنگی های تاتوهای قبلی را اصلاح و تبدیل به هاشور کرد. با توجه به اینکه در هاشور ابرو رنگدانه نسبت به تاتوهای قدیمی در عمق کمتری کاشته می شود (و در نتیجه امکان تغییر شکل، رنگ و مدل را به ما می دهد) نیاز به ترمیم دارد و تعداد جلسات ترمیم با توجه به موضع پیگمنت و داشتن تاتوی قبلی متفاوت است.

در میکروپیگمنتیشن یا هاشور ابرو باید اصول پیگمنتیشن را کاملا دانست و آن را به بهترین نحو انجام داد. شخصی که هاشور ابرو  را برای متقاضی انجام میدهد باید طراحی قوی داشته باشد و ساختار ویژگی های پوست و اصول طراحی چهره و ترکیب رنگ را به خوبی بداند.

رنگ های ابروی آمیا آلمان دارای تنوع رنگ زیادی بوده و در نتیجه با ترکیب رنگها ، محدودیتی در رنگ دلخواه درخواست کننده هاشور ابرو وجود ندارد.ماندگاری این رنگها با توجه به جنس پوست افراد، شرایط زندگی، شرایط آب و هوایی و نحوه زندگی افراد متفاوت است و معمولا افراد با پوست های خشک ماندگاری رنگ بالاتری نسبت به اشخاص با پوست چرب دارند. برای اطلاعات بیشتر در مورد ماندگاری هاشور ابرو و تفاوت های میکربلیدینگ و میکروپیگمنتیشن کلیک کنید.

هاشور ابرو یا میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو هاشور ابرو _ سایه ابرو

در روش میکروپیگمنتیشن  یا هاشور ابرو می توان با انتقال رنگدانه های زیست سازگار در عمق مشخصی از پوست، شکل ابروها را بسیار ظریف و پراکنده اصلاح کرد و یا ابرو ها را در جهت پر پشت نمودن به حالت طبیعی زیباتر نمود. در این تکنیک می توان با بالا بردن ناحیه خارجی ابرو، شکل دادن به ابرو یا باز کردن ابرو، چهره را زیباتر وجوانتر نمود و در موارد عدم تناسب، دو ابرو را یکنواخت کرده و رنگ و شکل ابروها را اصلاح کرد.

هاشور ابرو یک تکنیک است که توسط دستگاههای تاتو قدیمی نیز قابل اجرا است ولی با دستگاههای جدید میکروپیگمنتیش، هاشور ابرو به صورت زیباتر و طبیعی تر انجام می شود و در اکثر موارد زمانی که میکروپیگمنتیش به اصطلاح جا می افتد، تشخیص مرز بین پیگمنت ها و ابروی خود شخص به سختی صورت می گیرد.

eyebrow8.jpg

هاشور ابرو یا میکروپیگمنتیشن ابرو

افراد ذیل می توانند متقاضی استفاده از هاشور ابرو باشند :

 -  افرادی که ابروهای کم پشت و پراکنده دارند.
-  افرادی که ابروهای آنها قرینه نیست میتوانند قرینه سازی را از طریق هاشور ابرو انجام دهند.
-  افرادی که ابروهای کوتاه دارند و مطابق سلیقه شان دوست دارند ابروانشان کشیده تر باشد.
-  افرادی که دوست دارند تغییراتی در مدل ابروانشان ایجاد کنند.

تفاوت میکروپیگمنتیشن یا هاشور ابرو با تاتوهای قدیمی:

میکروپیگمنتیش یا هاشور از خانواده تاتو است ولی با تاتوهای سنتی تفاوت هایی دارد از جمله اینکه هاشور توسط دستگاهها و رنگهای استاندارد و متفاوت با تاتو انجام می شود در نتیجه ایمنی و بهداشت این کار بالا است و این دستگاهها دارای کاتریج های یکبار مصرف است و تفاوت دیگر در تغییر رنگ هایی است که تاتو های قدیمی ایجاد می کند و رنگ های مورد استفاده در پیگمنتیش حداقل تغییر رنگ را دارند و چون عمق کاشت میکروپیگمنتیش و هاشور از تاتو های سنتی کمتر است عوض کردن مدل، رنگ و شکل بر روی آن راحت تر است.

در  روش هاشور ابرو، تارهایی مانند مو با سوزن نازکی(در حد نانو) داخل ابرو کشیده می شوند که با توجه به ظرافت بالای آنها و بعد از گذشت مدتی اصلا مشخص نیستند بلکه رنگی طبیعی دارندو تفاوت آن با تاتوهای قدیمی این است که دیگر یک کادر پر رنگ و ناجور وجود ندارد.

 از دیگر تفاوت های میکروپیگمنتیشن با تاتو در روش اجرای آن و همچنین بدون درد و خونریزی بودن آن است که در نتیجه التهاب کمتری در افراد ایجاد می کند. در گذشته فردی که تاتو انجام می داد ممکن بود تا مدت ها از فعالیت های روزانه خود دور شود یا نتواند در اجتماع ظاهر شود ولی در این روش(میکروپیگمنتیشن) ، بسته به نوع پوست و ویژگی های بدن افراد ، التهاب و زخم بسیار کم است.

در روش هاشور ابرو در مرکز میکروپیگمنتیشن ایرانیان به دلیل استفاده از دستگاه آمیا آلمان با کارتریج های یک بار مصرف و رنگ های تست شده ، ایمنی و بهداشت کار بسیار بالا بوده و خطر انتقال بیماری از طریق این دستگاه های پزشکی مخصوص پیگمنتیشن صفر است. با توجه به ظریف بودن سوزن های این دستگاه ، درد حاصل از این کار به شدت کاهش یافته و می توان به جرات ، کلمه هاشور بدون درد را به کار برد.

شایان ذکر است میکروپیگمنتیش ابرو، چشم و... وهاشور ابرو در صورتی که با دستگاه استاندارد و توسط پیگمنتر حرفه ای مسلط به طراحی کامل صورت انجام گیرد کاری زیبا و طبیعی می شود.

دستگاه ها و رنگ های میکروپیگمنتیشن آمیا ، تنها دستگاه ها و رنگ های دارای مجوز وزارت بهداشت در ایران است و این مرکز با توجه به حساسیت رعایت اصول ایمنی در امر میکرو پیگمنتیشن از دستگاه ها و رنگ های آمیا استفاده می نماید.

مرکز تخصصی میکروپیگمنتشن و اسکالپ ایرانیان با متخصصین حرفه ای، با تجربه و آگاه از اصول زیبایـــــــی شناختـــی و طراحــی چهــره، با استفاده از جدیدترین و استانداردترین دستــگاه ها بدون هیچگونه درد و خونریزی، به همراه وسایل یکبار مصرف استریل و با رعایت اصول بهداشتی سعی نموده تا مراجعین از بهترین خدمات در  میکروپیگمنتیشن ابرو (هاشور ابرو) بهره‌مند شوند.

لازم به ذکر است که تنها دستگاه ها و رنگ هایی که در کشور عزیزمان ایران دارای مجوز وزارت بهداشت می باشند متعلق به شرکت آمیا بوده که محصول کشور آلمان می باشند ومرکز تخصصی اسکالپ ایرانیان نیز تنها از دستگاه‌ها و رنگ های آمیا در کارهای خود استفاده می‌نماید. همچنین شما میتوانید با کلیک بر لینک زیر، صفحه سایت وزارت بهداشت را مشاهده نمایید.

لینک مشاهده محصولات مجاز وزارت بهداشت
در گروه اصلی کالای پزشکی : تجهیزات پزشکی را انتخاب کرده و در گروه فرعی کالای پزشکی: پوست و مو، زیبایی، ترمیمی را انتخاب کنید؛ در قسمت شرکت نمایندگی "جهان تیوا آوا" را وارد نمایید و نام کالا را amiea بنویسید.  سپس با وارد کردن کد امنیتی محصولات مجاز در زمینه های مختلف قابل مشاهده می باشد که تنها محصولات مجاز در زمینه میکروپیگمنتیشن محسوب می شوند.

 (مشاوره رایگان)با ما تماس بگیرید

متخصص میکروپیگمنتیشن و میکرواسکالپ‌ سر(هاشور کف سر) 
مرکز میکرواسکالپ_بروغنی... تهران، سعادت آباد،زیر نظر پزشک tel: 09362105255
https://t.me/Iranian_Microscalp_boroughani 
@scalpcenter
_boroughani 
مرکزمیکرواسکالپ ایرانیان_ بروغنی 
مرکز تخصصی میکرواسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان­_ با مدیریت سرکار خانم بروغنی - مبدع و تنها ارائه دهنده تکنیک سایه روشن و ایجاد فضای سه بعدی (Point To Point) در میکرواسکالپ در ایران - دارای گواهی نامه بین المللی آمیا آلمان - به همراه کادری مجرب و تحت نظر پزشک و مشاوره رایگان -مدرس و متخصص در زمینه میکرواسکالپ -میکرواسکالپ سر -میکروپیگمنتیشن -تاتوی پرشکی 
میکرواسکالپ سر هاشور سر تاپیک دائم-میکروپیگمنتیشن سر ابرو-تاپیک ریزش موتاتوپزشکی سر ابرو خط چشم -رژلب-رفع طاسی سر ترمیم جای بخیه-متخصص میکرواسکالپ سر بروغنی-رفع کم‌پشتی موی سر رفع سفیدی کف‌سر-تاپیک رفع ریزش مو پرپشت شدن موی سر-نیدلینگ ویتیلیگو لیزر موهای زائد-هاشور کف‌‌سر-پیگمنت سر اسکالپ سر-میکروپیگمنتیشن خط چشم بن‌مژه-میکروپیگمنتیشن رژلب-میکروپیگمنتیشن خط لب-ویتیلیگو برص پیسی نیدلینگ هاله  سینه -هاشور ابرو سایه ابرو-مزوتراپی لیزر موهای زائد-تاتوپزشکی سر ابرو خط چشم رژلب-میکروپیگمنتیشن رفع سفیدی کف‌سر-هاشور سر نیدلینگ ویتیلیگو هاله سینه ویتیلیگو برص پیسی 

Scalp mezo needling-smp scalp mezo needling--tattoo scalp micropigmentation-hair tattoo smp training--toppik scalp micropigmentation--scalp mezo needling--smp training-scalp micropigmentation

نمونه کارها

نمونه کارهای مرکز میکروپیگمنتیشن ایرانیان (سرکار خانم بروغنی)

هاشور ابرو
مابکروبلیدینگ
مابکروبلیدینگ ابرو سعادت آباد
مابکروبلیدینگ ابرو
مبکروبلیدینگ ابرو
مبکروبلیدینگ ابرو
مبکروبلیدینگ ابرو
مبکروبلیدینگ ابرو
تاتو ابرو
تاتو ابرو
تاتو ابرو تهران
تاتو ابرو تهران
امبر ابرو
آمبر ابرو
آمبر ابرو
آمبر ابرو
میکروپیگمنتیشن ابرو
میکروپیگمنتیشن ابرو
میکروپیگمنتیشن ابرو
میکروپیگمنتیشن ابرو
هاشور ابرو
تاتو ابرو
تاتو ابرو
تاتو ابرو

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page