• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

مرکز تخصصی اسکالپ ایرانیان | Scalp Iranian Center

تخصصی ترین مرکز ارائه خدمات اسکالپ و میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن یا شبیه‌سازی موی صورت

میکروپیگمنتیشن یا شبیه‌سازی موی صورت

شبیه‌سازی موی صورت (ریش و ابرو)

شبیه سازی موی صورت _ ریش و ابرو آقایان

عمل شبیه سازی موی صورت و ابرو در افرادی انجام میگردد که موهای ابرو و یا صورت ( ریش و سبیل) به هر دلیلی دچار ریزش شده است . از آنجایی که ابروبه عنوان یکی از اجزای اصلی بوده برای شکل دادن صورت لازم و ضروریست، چهره کلی فرد در صورت ریزش موها دچار تغییر عمده میگردد .عوامل متعددی وجود دارد که باعث ریزش دائم ابرو می شود از جمله بیماری های آلوپسی آره آتا، بروز اسکار در این ناحیه مانند زخم ها و سوختگی ، آلوپسی آندروژنیک ، اتوایمیون، تریکوتیلوماتیا که یک عادت رفتاری است که با کندن مو همراه است و انجام مکرر آن باعث ریزش دائمی مو میگردد .ریزش موی ابرو در چهره فرد ایجاد نقصی میکند که میتواند سبب آسیب های روحی در فرد گردد.

و از آنجایی که آقایان بر خلاف بانوان به دلیل عدم امکان استفاده از پوشاننده های آرایشی  برای رفع نقص صورت ، دچار صدمات روحی و عدم اعتماد بنفس می شوند، این روش راه حل مناسبی برای رفع این مشکل می باشد.

 در این متد با استفاده ازدستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا (که داری مجوز بهداشت نیز می باشد) خطوطی بسیار ظریف و دقیق در جهت رویش موهای ابرو و یاصورت ( ریش و سبیل) کار می شود ودرنتیجه ظاهر ابرو به حالت قبل ریزش برمیگردد.

این روش، درمانی دائمی جهت بازگرداندن ظاهر طبیعی ابروها میباشد.

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page