• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

اسکالپ سر آقایان-کم پشتی موی سر

اسکالپ سر آقایان می تواند شامل کم پشتی موی سر و یا طاسی باشد. در این فسمت، ما به کم پشتی تراکم موی سر می پردازیم و اهمیت اسکالپ سر برای این موضوع

افزایش تراکم موی سر با روش اسکالپ

در روش اسکالپ بنای کار بر شبیه سازی فولیکول های موی سر می باشد. در اسکالپ، ما هزاران فولیکول موی سر را با استفاده از رنگدانه های مخصوص و به صورت کاملا سطحی وارد سر می کنیم و باعث افزایش تراکم موی سر می شویم. مهمترین قسمت این درمان، کاشت رنگدانه ها به صورت طبیعی می باشد به طوری که قابل تشخیص نباشند.
اسکالپ آقایان-کم پشتی موی سر

اسکالپ سر روشی تکمیلی برای کاشت مو در آقایان

یکی از کاربردهای اصلی اسکالپ سر، استفاده از این تکنیک به عنوان تکمیل کاشت مو می باشد. بسیاری از پزشکان اسکالپ سر را برای این فرآیند تکمیلی معرفی می نمایند و به آن اعتقاد راسخ دارند. 
در بسیاری از موارد، مردها پس از انجام کاشت مو و پس از گذشت یک دوره به فکر اسکالپ می افتند. چرا؟ 
  • عدم موفقیت کامل در کاشت مو(Failure)
  • عدم موفقیت موضعی در کاشت مو- یعنی بعد از انجام کاشت مو، تعداری از تارهای مویی نمی گیرند و در نتیجه منجر به ریزش برخی از آنها می شوند
  • عدم موفقیت کاشت مو در دراز مدت-به عنوان مثال پس از گذشت چند سال
  • ناکافی بودن بانک مو برای رسیدن به تراکم دلخواه
با توجه به دلایل فوق، اسکالپ سر می تواند گزینه ای مناسب برای افرادی باشد که به هر دلیلی پس از کاشت مو به تراکم دلخواه خود نرسیده اند. 
همجنین، پوشاندن زخم های ناشی ازجراحی و عمل کاشت مو یکی از محبوب ترین کاربردهای اسکالپ است که در بخش مربوط به پوشاندن اسکارها و زخم ها به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت.

اسکالپ سربرای کم پشتی آقایان

در بسیاری از آقایان که دارای کم پشتی های خفیف هستند و ریزش مو و کم پشتی موی آن ها هنوز در مراحل ابتدایی می باشد، اسکالپ سر مناسب ترین گزینه موجود می باشد. اکثر اقایان در این مرجله به استفاده از داروهای شیمیایی و درمان های موقت از جمله ماینوکسیدین و یا پی آر پی روی می آورند و پس از قطع آن ریزش موی آنها با شدت بیشتری بر می گردد. 
در این مرحله انجام کاشت مو روشی پر هزینه، پر درد و کم بازده می باشد که به هیچ عنوان کاربردی نیست و لذا گزینه های دیگر باید مورد بررسی قرار گیرد. گزینه های مناسب برای اسکالپ افراد زیر می باشند:
  • کسانی که در مراحل ابتدایی ریزش مو قرار دارند و هزینه، درد و بازدهی کم ارزش رفتن زیر تیغ جراحی را ندارد
  • افرادی که بانک موی مناسبی برای کاشت مو ندارند و علی رغم اینکه در مراحل بالا ریزش مو و کم پشتی قرار دارند نمی توانند از کاشت مو استفاده کنند.
  • ریزش های و کم پشتی های موضعی یا سکه ای 
  • ریزش موی ناشی از بیماری های خاص که در برخی موارد نیاز به احازه پزشک می باشد. در صورت وجود هرگونه بیماری لطفا ما را در جریان بگذارید تا مشاوره مناسب به شما داده شود

بازایابی جلوی سر یا هیرلاین

در بسیاری از موارد آقایان دچار عقب نشینی مو خود در قسمت هیرلاین و شقیقه ها می شوند. اگر این عقب نشینی کم باشد و دارای تارهای مویی باشد، می توان آن را با نگهداشتن موی خود پر کرد و تراکم آن را افزایش داد. در صورتیکه عقب نشینی زیاد باشد، ، ظاهر فرد باید به صورت تراشیده شده باشد یعنی اینکه فرد باید همیشه ظاهری تراشیده شده داشته باشد و ما هیرلاین مراجعه کننده را مطابق با درخواست وی پر می کنیم.
اسکالپ سر اقایان کم پشتی
اسکالپ سر اقایان کم پشتی
بازیابی هیرلاین و عقب نشینی
اسکالپ سر اقایان کم پشتی
اسکالپ سر اقایان کم پشتی
اسکالپ سر اقایان کم پشتی
اسکالپ سر اقایان کم پشتی
اسکالپ سر اقایان کم پشتی
اسکالپ سر اقایان کم پشتی

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page