• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

 • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

 • ایمیل: info@scalpiranian.com

هزینه اسکالپ سر در سال 1402| قیمت تقریبی اسکالپ شما| اسکالپ ایرانیان-بروغنی

در این بخش ما هزینه بخش ما سعی داریم تا هزینه اسکالپ را مطابق با استانداردهای جهانی و مقیاس های علمی خدمت شما عزیزان ارائه دهیم

روش اول برای تعیین قیمت اسکالپ سر

 • اسکالپ نوروود 2  ............... 3.000.000 هزار تومان
 • اسکالپ نوروود 3  ............... 5.500.000 هزار تومان
 • اسکالپ نوروود 4  ............... 7.000.000 هزار تومان
 • اسکالپ نوروود 5  ............... 8.500.000 هزار تومان
 • اسکالپ نوروود 6  ............... 9.000.000 هزار تومان
 • اسکالپ نوروود 7  ............... 10.000.000 هزار تومان
هزینه اسکالپ کم پشتی موی آقایان
هزینه و قیمت اسکالپ سر در مرکز تخصصی اسکالپ ایرانیان برالی خانم ها و آقایان با یک مقیاس که مقیاس جهانی هم می اشد انجام می شود. مقیاس مورد استفاده برای هزینه اسکالپ در دنیا، مقیاس نوروود می باشد که می توان بر اساس آن هزینه تخمینی اسکالپ سر را انجام داد. برای داشتن دید بهتر نسبت به هزینه های هود در مرکز اسکالپ ایرانیان، نیاز است تا تشخیص دهید در نوروودی قرار دارید. برای درک بهتر، ما یک عکس از نوروود های مختلف گذاشته تا شما عزیزان بتوانید تخمین خوبی از هزینه های خود داشته باشد.

مقیاس نوروود برای کم پشتی مو در تعیین هزینه اسکالپ سر

مقیاس نوروود برای هزینه اسکالپ آقایان
هزینه اسکالپ سر برای بانوان و آقایان می تواند با همین مقیاس نوروود انجام بگیرد . بسیاری از آقایان هم دارای کم پشتی مو می باشند و هزینه آنها نیز با همین مقیاس سنیده می شود.

انجام هرکاری هزینه خاص خود را به همراه دارد. در میکرواسکالپ هم هزینه‌های مربوطه از انجام کار با به‌روزترین روش‌ها توسط متخصصین مجرب و حرفه‌ای گرفته تا مواد و وسایل استاندارد در جهت رساندن شخص به نتیجه دلخواه و مرکز تخصصی که کار در آن صورت میگیرد را شامل می‌شود اما از مهمترین عوامل موثر در تعیین هزینه در مرکز اسکالپ ایرانیان – بروغنی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رنگ مخصوص میکرواسکالپ مورد استفاده

 • وسایل استریل و یکبار مصرف، کارتریج و دستگاه استاندارد

 • حجم ویا میزان کم‌پشتی قسمت‌هایی از سر

 • مدت زمان انجام کار


  لازم به ذکر است که این هزینه ها صفر تا صد هزینه ها بوده و رای سه جلسه کامل می باشد. همچنین مرکز اسکالپ ایرانیان با تجربه و تخصص بین المللی و بهترین مواد مصرفی در خدمت شما عزیزان می باشد. قیمت گذاری های ما طوری طراحی شده که متناسب با وضعیت اقتصادی موجود باشد تا بسیاری از عزیزان بتوانند از این خدمات بره ببرند
هزینه اسکالپ بانوان

روش دوم تعیین هزینه اسکالپ:

در این روش ما ما تلاش می کنیم تا بصورت بصری هزینه اسکالپ سر را خدمت شما عزیزان اعلام کنیم:
قیمت اسکالپ برای موهای کم پشت: 
در تعیین هزینه و قیمت اسکالپ، میزان کم‌پشتی موی مراجعه کنندگان بیشترین نقش را در تعیین قیمت نهایی اسکالپ دارد، به‌طوری که با افزایش سطح کم‌پشتی موی هزینه انجام کار به نسبت بیشتر شده که به تبع آن موجب افزایش مواد مصرفی وزمان انجام کار شده ودر نهایت افزایش هزینه میشود البته شایان ذکر است که هزینه‌ها از جلسه اول به جلسه دوم و سوم روند کاهشی داشته چرا که بیشترین درصد حجم کار در جلسه اول انجام شده بنابراین هزینه بیشتری هم نسبت به دیگر جلسات دارد. در ادامه با نشان دادن چند مثال، سعی می کنیم تا دید بهتری از هزینه اسکالپ را به شما نشان دهیم. 
جدول هزینه اسکالپ سر 1402

قیمت اسکالپ اسپورت یا کامل:

در صورتی‌ که میزان کم‌پشتی از حد خفیف به سمت کم‌پشتی وسیع (آلوپسی) متمایل شود نیاز به انجام اسکالپ اسپورت است که متناسب با افزایش حجم کار هزینه بیشتری در اسکالپ به خود اختصاص داده است. امروزه اسکالپ اسپورت با ظاهری شبیه به فولیکول مویی کاملا شیک و طبیعی که روی سر با موهای شیو شده شخص ایجاد می‌کند طرفداران زیادی میان ورزشکاران، بازیگران و افراد مشهور پیدا کرده است.
هزینه اسکالپ اسپورت یا اسکالپ کامل بر اساس سیستم مقیاس Norwood دسته بندی می شود و در همه جای دنیا برای قیمت گذاری از این مقیاس استفاده می شود. در ابتدا ما عکسی از مقیاس نوروود را گذاشته و شما با توجه به این که در کدام دسته بندی قرار می گیرید می توانید از مطالب زیر قیمت اسکالپ خود را متوجه شوید(عکس در بالا).

جلسه اول: بسته به حجم میزان کم‌پشتی و طاسی هزینه اسکالپ اسپورت متغیر است اما بیشترین میزان درگیری کم‌پشتی یا طاسی در قسمت جلو تا پس سر است که هزینه آن مابین 2،800 تا 3،400 در جلسه اول متفاوت است (نورود 4a-5a) و در جلسات بعدی این هزینه کاهش می‌یابد. اگر شخصی علاوه بر روی سر دور سر هم درگیر کم‌پشتی شود به هزینه اسکالپ اسپورت افزوده می‌شود که هزینه آن از 2،300 تا 2،800 (نورود 6-7) متفاوت و متغیر است.

جلسه دوم و سوم: هزینه انجام اسکالپ در جلسه دوم چیزی بین 1.100 (یک میلیون و صد هزار تومان) تا 1.300 و برای جلسه سوم
بسته به منطقه مورد نیاز زیر یک میلیون تومان می باشد

روش سوم: ساده ترین روش همین روش سوم است. لطفا چند عکس از سر خود با واتس اپ که در زیر مشاهده می کنید و یا واتس اپ
شماره 09362105255 بفرستید و در اسرغ وقت هزینه دقیق خدمت شما اطلاع داده خواهد شد.

آیا اسکالپ سر هزینه های جانبی بعد از درمان دارد؟

یکی از مزایای اسکالپ به حداقل رساندن هزینه های بعد از درمان می باشد. یعنی شما نیاز به استفاده و خرید شامپوی خاصی ندارید، و میتوانید اغلب شامپویی که مورد نظر شماست استفاده نمایید، همچنین نیاز به کرم و داروی خاصی جهت نگهداری رنگدانه ها نمی باشد. تنها مواردی که نیاز است برای مدت کوتاه یک هفته ا یرعایت کنید اینجا در مراقبت های بعد از کار برای شما عزیزان نوشته شده است.

به هر حال بعد از انجام اسکالپ سر، ممکن است برخی هزینه های مربوط به مراقبت پس از درمان برای شما پیش بیاید که شامل موارد زیر می‌شود:
1- لازم به ذکر است که به هنگام خرید شامپو به این نکته توجه شود که شامپو حاوی مواد اسیدی AHA's (alpha hydroxy acid) مانند Glycolic or Lactic Acids نباشد. برای خرید محصول درست بیاد داشته باشید که همیشه برچسب مواد تشکیل دهنده شامپو یا محصولات دیگر را بخوبی بخوانید. خرید و مصرف این محصولات باعث ایجاد هزینه های زود هنگام نمی شود ولی استفاده از آنها در طولانی مدت باعث کم رنگ شدن رنگ دانه های اسکالپ و هزینه دراز مدت شما برای گرفتن جلسه ترمیم رود هنگام بالا می برد.
1- جلسات ترمیمی: بسته به جنس پوست و میزان پیگمنت ها و رنگ دانه های استفاده شده در درمان، ممکن است نیاز به جلسات ترمیمی بعدی داشته باشید تا در مناطقی که رنگ آنها پریده است یا کم رنگ شده، ترمیم را انجام دهید. هزینه این جلسات معمولا ارزان است.
2- معمولا پس از انجام اسکالپ نیازی به استفاده از محصولات مراقبتی پوست و مو نمی باشد، ولی به هر حال تجربه به ما ثابت کرده برخی افراد علافه مند به خرید این محصولات می باشند.
3- ترمیم سالیانه یا چند سال یکبار: بنا به جنس پوست، جلسات ترمیمی هر3 تا 5 سال نیاز است. 

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page