• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

مرکز تخصصی اسکالپ ایرانیان- بروغنی

اسکالپ اسپورت یا Full SMP

اسکالپ کامل-اسکالپ اسپورت

اسکالپ اسپورت چیست؟

 اسکالپ کامل که با نام های اسکالپ اسپورت، اسکالپ کامل یا Full SMP نیز شناخته میشود نوعی از اسکالپ است که مطابق تصویر ظاهری شکیل و شیک به شما میدهد. در این نوع اسکالپ که تکنیک اجرای آن بسیار ظریف تر از انواع مختلف اسکالپ می باشد، سر شما ظاهری تراشیده به خود می گیرد که گویی موهای خود را تراشیده اید. این نوع اسکالپ برای افرادی که دارای طاسی هستند بسیار مناسب است زیرا که آنان اغلب دارای موهای تراشیده در کناره های سر خود می باشند و یا می توانند ظاهر موهای تراشیده شوده را روی سر خود حس کنند. 
در اجرای اسکالپ اسپورت چند نکته بسیار مهم می باشد که در ذیل به آنها اشاره مینیم: 
1- بسیار مهم است که در مرکز معتبر این مدل از اسکالپ انجام شود  زیرا که در این حالت شما به دلیل وجود طاسی در سر، پخش رنگ و یا هر نوع ایرادی در کار قابل پوشش نیست و شما باید برای پاک کردن آن از لیزر استفاده کنید. پس بهترین کار این است که شما در همان ابتدا به یک موسسه معتبر برای اسکالپ اسپورت مراجعه فرمایید تا بعدا پشیمان نشوید.
2-خط موی جلوی سر افراد قابل تنظیم است و میتوان به گونه های مختلفی باشد. ما توصیه هایی بر اساس تجارب و دانش خودمان به مراجعه ککندگان محترم می کنیم ولی نظر آخر طبق خواست مراجعه کننده می باشد زیرا که او شخصی است که باید از ظاهر خود لذت ببرد و این دلیلی است که در نمونه کارهای مختلف خط هیرلاین یا خط رویش جلوی سر متفاوت است. 
3-در اسکالپ کامل یا اسکالپ اسپورت ما توانایی این را داریم که ظاهر کاملا طبیعی برای مراجعه کننده ایجاد کنیم به طوری که دیگران قادر به تشخیص آن حتی از نزدیک هم باشند. 

Title21.jpg

** انتخاب مناسب مرکز درمانی اسکالپ در تهران**

خواهشمندیم تا از مراجعه به موسسات نامعتبر پرهیز کنید. اخیرا بسیاری از افراد برای اصلاح ار به موسسه ما مراجعه می کنند وکه دارای مشکلات مختلفی از جمله پخش رنگ یا Migration هستند. اغلب افراد به دلیل ارزانی به این موسسات مراجعه میکنند که منجر به نتیجه نامطلوب میشود.
در زیر برخی از نمونه کارهای اسکالپ کامل یا اسپورت را به شما عزیزان نمایش می  دهیم  

 

انتخاب رنگ مناسب برای اسکالپ کامل

یکی از مهمترین نکات در انجام اسکالپ اسپورت دانشتن علم و آگاهی از دانش رنگ هاست. در بیشتر موارد آقایان موهای خود در دور سر را از دست نداده اند و نیاز به انجام اسکالپ کامل دارند. در این درمان، حتما انجام دهنده اسکالپ باید دانش کافی برای هماهنگ کردن رنگ بین موی دور سر و رنگ بالای سر را داشته باشد تا ظاهر شخص طبیعی باشد. همچنین استفاده از تکنیک های روز دنیا به روانی بیشتر و هماهنگی بیشتر این رنگ بندی کمک خواهد کرد علاوه بر سازگاری رنگ، مرزبندی های بسیار نرم و روانی بوجود بیاید.

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page