• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

مرکز تخصصی اسکالپ ایرانیان | Scalp Iranian Center

تخصصی ترین مرکز ارائه خدمات اسکالپ و میکروپیگمنتیشن

ویتیلیگو-پیسی-لک و پیس-برس

ویتیلیگو-پیسی-لک و پیس-برس

ویتیلیگو یا پیسی

ویتیلیگو (Vitiligo) با نام های دیگری چون برص، لک و پیس نیز شناخته می‌شود، که در آن ملانوسیت‌ها (سلول‌هایی که رنگدانه تولید می‌کنند) در قسمت‌هایی از پوست و غشاهای مخاطی تخریب شده و منجر به ایجاد لکه‌های سفید در نواحی مختلف بدن می‌شود. همچنین موهایی که در این مناطق رشد می‌کنند معمولا سفید می باشند. لازم به ذکر است که هنوز درمانی قطعی برای این بیماری کشف نشده است.

برای درمان نسبی و کنترل پیسی یا ویتیلیگو روش‌های مختلفی از جمله کرم‌های کنترل کننده التهاب، کرم‌های پوشاننده، انواع ویتامین D، داروهای موثر روی سیستم ایمنی، نور درمانی، لیزر درمانی، حذف رنگ سایر نقاط و جراحی وجود دارد اما روش ساده تری برای پوشاندن این نقاط هم وجود دارد؛ در این روش که یکی از مشتقات پیگمنتیشن است با هزینه کمتر، صرف زمانی به مراتب کمتر و همچنینی عدم تن دادن به داروهای شیمیایی و عوارض آن‌ها، از طریق تزریق رنگدانه های مشابه پوست شخص این تفاوت رنگ تا حد زیادی پوشیده می شود تا جایی که به چشم نمی آید.

 مرکز تخصصی اسکالپ ایرانیان مفتخر است تا در محیطی بهداشتی و با بهره ‌گیری از متخصصین در امر میکروپیگمنتیشن و با استفاده از دستگاه‌های روز آمیا و همچینین رنگ‌های آمیا با تنوع رنگی بالا در این زمینه به شما عزیزان خدمت رسانی می نماید.

 

ویتیلیگو - پیسی -برس- لک و پیس

در روش میکروپیگمنیشن برای درمان لک های ناشی از ویتیلیگو، ابتدا رنگهای ترکیبی نزدیک به رنگ پوست طبیعی فرد آماده و روی لکها تست می شوند و پس ازگذشت مدت زمان لازم که رنگ در پوست تثبیت شد، رنگ انتخاب و روی نواحی مورد نظر توسط کارشناسان مرکز تخصصی اسکالپ ایرانیان انجام خواهد شد. اگر ناحیه ویتیلیگو بزرگ باشد یا پوست در برابر رنگدانه ها مقاومت کند چندین جلسه میکروپیگمنتیشن لازم است. بنابر نوع پوست شخص ، ضخامت پوست ، سطح رنگ و وجود لایه های ضخیم یا نازک بافت جای زخم باعث می شوند رنگدانه ها به اشکال مختلف جذب شوند.

لازم به ذکر است که تنها دستگاه ها و رنگ هایی که در کشور عزیزمان ایران دارای مجوز وزارت بهداشت می باشند متعلق به شرکت آمیا بوده که محصول کشور آلمان می باشند و مرکز تخصصی اسکالپ ایرانیان نیز تنها از دستگاه‌ها و رنگ های آمیا در کارهای خود استفاده می‌نماید. همچنین شما میتوانید با کلیک بر لینک زیر، صفحه سایت وزارت بهداشت را مشاهده نمایید.

لینک مشاهده محصولات مجاز وزارت بهداشتدر گروه اصلی کالای پزشکی : تجهیزات پزشکی را انتخاب کرده و در گروه فرعی کالای پزشکی: پوست و مو، زیبایی، ترمیمی را انتخاب کنید؛ سپس با وارد کردن کد امنیتی محصولات مجاز در زمینه های مختلف قابل مشاهده می باشد و محصولات آمیا شماره های 625 الی 658 را به خود اختصاص داده اند که تنها محصولات مجاز در زمینه میکروپیگمنتیشن محصوب می شوند.

با ما تماس بگیرید


تاتو ویتیلیگو دست
میکروپیگمنتیشن ویتیلیگو صورت
درمان ویتیلیگو صورت
رفع ویتیلیگو پوست
رفع ویتیلیگو پوست

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page