• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

مرکز تخصصی اسکالپ ایرانیان | Scalp Iranian Center

تخصصی ترین مرکز ارائه خدمات اسکالپ و میکروپیگمنتیشن

ُوالات متداول اسکالپ (FAQ)

یا اسکالپ سر نوعی کاشت مو است؟

این سوال یکی از سوالاتی است که بسیاری از مردم مطرح می نمایند و تصور آن ها از اسکالپ سر رشد مو بر روی سر است. پاسخ به این سوال خیر است. در واقع همانطور که در صفحه مربوط به اسکالپ سر اشاره شده، اسکالپ سر تزریق رنگدانه بین لایه های درم و اپیدرم سر می باشد (لایه درمیس پوست) بطوریکه فولیکول های مو را شبیه سازی نمایند.

سوالات متداول اسکالپ

سوالات متداول مردم در مورد میکرواسکالپ سر:
1-آیا اسکالپ سر نوعی کاشت مو است؟

این سوال یکی از سوالاتی است که بسیاری از مردم مطرح می نمایند و تصور آن ها از اسکالپ سر رشد مو بر روی سر است. پاسخ به این سوال خیر است. در واقع همانطور که در صفحه مربوط به اسکالپ سر اشاره شده، اسکالپ سر تزریق رنگدانه بین لایه های درم و اپیدرم سر می باشد (لایه درمیس پوست) بطوریکه فولیکول های مو را شبیه سازی نمایند.

2-آیا اسکالپ سر برای موهای من ضرر دارد؟

خیر. در واقع اسکالپ سر نه تنها ضرری برای خود موی سر یا رشد مو ندارد بلکه یک مزو نیدلینگ سر می باشد که می تواند موجب افزایش جریان خون در پوست سر شده و در واقع نوعی فاکتور برای رشد فولیکول های مو می باشد.

3-هزینه اسکالپ سر چقدر است؟

مجموعه تخصصی اسکالپ ایرانیان- بروغنی یک مقاله کامل در مورد هزینه اسکالپ و قیمت ها برای شرایط مختلف نوشته است که برای مشاهده می توانید روی لینک کلیک کنید  هزینه اسکالپ سر

 4-پایین بودن هزینه اسکالپ بعضی مراکز به چه علت است
شاید این سوال برای شما هم پیش آمده است در زمان انجام مشاوره و تحقیق مراکز مختلف که بعضی مراکز هزینه پایین به شما اعلام کرده‌اند، اما باید بگوییم هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی هم قابل توجیح نیست. از مواردی که می‌شود به آن اشاره کرد به قرار زیر است :

رنگ مورد استفاده: یکی از عوامل قابل توجه رنگ مورد استفاده است که در ایران رنگ مخصوص اسکالپ موجود نبوده و مراکز از رنگ‌های تتو و یا میکروپیگمنتیشن موجود در بازار را با کمترین هزینه تهیه می‌کنند.

تتو کار یا متخصص اسکالپ: مسئله بعدی شخصی که اسکالپ را انجام می‌دهد آیا متخصص اسکالپ بوده و یا تتو کار است؟ چرا که تتو کار به‌دلیل نداشتن تخصص کافی در این زمینه و فرار از خطر مسئولیت‌پدیری، با کمترین هزینه تتو سر را بجای میکرواسکالپ برای شما انجام می‌دهد.

کارتریج یا سوزن تتو: مورد مهم دیگر ظرافت و کیفیت است که باید با استفاده از کارتریج مخصوص انجام شده که در سایزهای نانو و میکرو است که این ظرافت در سوزن‌های تتو اجرا نشده است. قابل ذکر است که نیدل یا سوزن در داخل کاتریج باید قرار داشته باشد که کارتریج دارای محفظه جداکننده سوزن از دستگاه است که در دستگاه‌های تتو این مهم رعایت نشده و موجب ایجاد عفونت و بیماری‌های ایدز و هپاتیت و سایر بیماری‌ها برای شخص می‌شود. در میکرواسکالپ کارتریج (محظه نگه‌دارنده سوزن) یکبار مصرف بوده و برای هر شخص تعویض می‌شود اما در تتو تنها سوزن تعویض شده که امری غیرقابل بهداشتی است.

عمق کاشت رنگدانه‌ها: در تکنیک نوین میکرواسکالپ رنگدانه‌های ارگانیک در لایه سطحی سر تزریق و یا کاشت می‌شوند که این وش خود نوعی مزونیدلینگ سر محسوب می‌شود چرا که جریان خون را در سطح پوست زیاد کرده و نوعی فاکتور رشد برای فولیکول‌های مو محسوب می‌شود اما در تاتو سر رنگذانه‌ها در لایه عمقی پوست سر تزریق شده که موجب آسیب بافت پوستی و ریشه مو شده که ریزش مو را ممکن است به همراه داشته باشد اما در میکرواسکالپ به‌هیچ‌عنوان ریزش مو برای شخص ایجاد نمی‌شود.


5-اسکالپ سر چند جلسه طول خواهد کشید؟

تعداد جلسات میکرواسکالپ سر برای رسیدن به نتیجه مطلوب حداقل دو جلسه می باشد. برای افرادی که فضای خالی سر آن ها زیاد می باشد میتواند به سه جلسه نیز کشیده شود.

6-فواصل جلسات چه مدت می باشد؟

معمولا بین دو جلسه مراجعه کننده بسته به شرایط افراد میتواند بین دو هفته الی یک ماه باشد ولی به طور میانگین سه هفته بعد از جلسه اول، جلسه دوم کار گذاشته می شود.

7-آیا برای کسانی که قرص میخورند محدودیتی وجود دارد؟

در پاسخ باید گفت کسانی که قرص های هرمونی میخورند باید قرص های خود را از حداقل 3 روز قبل قطع کنند تا بر روی رنگ پذیری و پخش رنگ افراد تاثیری نگذارد. همچنین برای سایر افراد که قرص های درمانی مثل قرص هایی برای قلب خود میخورند حتما با مرکز ما در میان گذاشته و مشاوره لازم را برای مصرف آنها بگیرند.

8-تفاوت میکرواسکالپ و تتو سر

برای فهم بهتر از موارد ذکر شده در قسمت قبلی سعی شده تفاوت تاتوسر و میکرواسکالپ را به‌صورت جدول مورد نمایش قرار دهیم 

 

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page