• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

اسکالپ سر بانوان-کم پشتی موی سر

کم پشتی سر خانم ها معمولا به صورت ریزش موی سر در نواخی مرکزی و کناری می باشد و الگوی طاسی کاما در آنها وجود ندارد. در این فسمت، ما به  کم پشتی تراکم موی سر می پردازیم و اهمیت اسکالپ سر برای این موضوع عنوان می نماییم.

مطالب صفحه:

  • مقدمه
  • نحوه عملکرد اسکالپ در خانم ها
  • وسایل مورد استفاده در اسکالپ بانوان
  • رنگ اسکالپ سازگار با پوست و موی سر برای بانوان
  • اسکالپ و تاثیر آن بر ریزش موی سر
  • اسکالپ برای بیماری های خاص در زنان
  • نمونه کارهای اسکالپ ایرانیان-بروغنی
اسکالپ بانوان-کم پشتی موی سر

اسکالپ سر و کم پشتی موی خانم ها -علل ریزش مو

ریزش موهایتان افزایش پیدا کرده است؟ هر روز بیشتر از روز قبل سفیدی کف سر مشخص و کم‌پشتی موها خودش را نشان می‌دهد؟ موها نازک شده و رفته رفته از حجم موهایتان کاسته شده و این باعث ناراحتی و کاهش اعتماد به نفس شما شده است؟

همانطور که می‌دانید ریزش مو برای زنان به اندازه ریزش مو مردان و حتی بیشتر مشکل‌ساز و قابل توجه و اهمیت است چرا که مو عامل مهم در زیبایی بانوان است. ریزش مو در زنان به‌دلایل مختلفی از حساسیت‌های ژنتیکی، تغییرات هورمونی، استرس، تیروئید و کاهش وزن گرفته تا سایر موارد اتفاق می‌افتد. ریزش مو در خانم‌ها شامل نازک‌شدن مو در تمام قسمت‌های سر (برخلاف آقایان که در ناحیه ورتکس) و همچنین عقب‌رفت خط رویش مو و کاهش مو در ناحیه شقیقه‌ها است.

اولین گام درمان ریزش مو، تعیین علت آن است که با مراجعه به پزشکین و داروهای تجویز شده متناسب با علت ریزش تا حدی جلو این ریزش گرفته و یا متوقف شده اما مسئله مهمی که رخ می‌دهد و ناراحتی شخص هنوز وجود دارد ظاهر فرد از لحاظ مقدار پوشش‌مویی است که از دست داده و با درمان‌های انجام شده قابل جبران نبوده شاید به یاد کاشت بیافتید اما متاسفانه بسیاری از بانوان از کاشت نتیجه مطلوب نگرفته تا ظاهر خود را بهبود ببخشند.

نباید فراموش کرد که تمام درمان‌هایی که شخص انجام می‌دهد به جهت حفظ و بهبود ظاهرشان است بنابراین دنبال درمانی هستند که از لحاظ ظاهری به آنچه که می‌خواهند دست یابند و همانطور که پیشرفت‌های علمی بر هیچ کسی پوشیده نیست در این زمینه هم ما شاهد پیشرفتی شگرف بوده و از معجزه‌های این پیشرفت به‌روی کار آمدن تکنیک نوین مایکرواسکالپ است که هر روز بر تعداد مخاطبین آن در جهان و ایران افزوده شده است به علت اینکه این تکنیک برای هر نوع از کم‌پشتی موها راه درمان داشته و با نتیجه آن، شخص شگفت‌زده شده و رضایت کامل و کافی را از نتیجه دارد.

کم‌پشتی موهای شما به هرعلتی ایجاد شده و یا با هر حجمی که باشد، اعم از خانم یا آقا و با هر سنی (بالای 18 سال) و با هر نوع رنگ مو و پوست و حتی قبل و یا بعد کاشت مو، اسکالپ برای شما عزیزان راه‌حل و درمان دارد. اسکالپ هیچ اثری از نگرانی برای هیچ شخصی بجا نمی‌گذارد.

عمل‌کرد اسکالپ در بانوان:

اسکالپ از طریق کاشت رنگدانه‌ای کاملا ارگانیک و زیست‌سازگار با بدن مورد استفاده در اسکالپ سنتر ایرانیان_بروغنی، به لایه سطحی سر به شکل نقطه‌ای که ظاهری شبیه به فولیکول موی سر داشته سفیدی کف سر که عامل اصلی بیشتر دیده‌شدن کم‌پشتی موهاست را کاملا پوشش داده و موهای شخص از لحاظ بصری پرتر دیده می‌شوند، قابل ذکر است که هرچقدر پوشش‌مویی شخص بیشتر، نمای کار بسیار پر و عالی‌تری برای شخص ایجاد می‌کند.

روش بکار رفته در اسکالپ خانم ها: روش معمول و رایج اسکالپ در دنیا روش نقطه‌ای یا (Point to Point) بوده که ظاهری شبیه به فولیکول مو داشته و روش هاشوری اصلا مناسب نبوده و ظاهری مناسب برای شما ایجاد نمی‌کند و برای اطلاع از علت‌های مناسب نبودن این روش می‌توانید از مشاوره رایگان و آنلاین ما بهره‌مند شوید.

وسایل اسکالپ برای زنان:

خانم‌های عزیز این تکنیک با دستگاه برقی مخصوص به خود تنها قابل اجرا می باشد و قلم‌های دستی و نیدل‌های تیغ مانند یا سوزنهای میکروبلیدینگ مناسب این کار نبوده و نتایج نامطبوبی ایجاد می کنند.

رنگ اسکالپ برای خانم ها:

مورد بسیار جذاب این تکنیک در مورد رنگ نگدانه‌ها است. از آنجایی که خانم‌ها عزیز به دلیل سفید شدن موها یا هر دلیل دیگری تمایل به رنگ‌کردن موها دارند این سوال ذهنشان را درگیر می‌کند که رنگ اسکالپ متفاوت از رنگ موهایشان نباشد، باید به شما بگوییم به‌هیچ عنوان نگران این مسئله نباشید چون رنگی که برای هر شخص استفاده می‌گردد متناسب با رنگ ریشه مو شخص بوده و زمانی که شخص موها را رنگ نماید بعد چند روز ریشه موها درآمده و نمای اسکالپ مانند ریشه موها عمل کرده و ظاهری کاملا طبیعی ایجاد کرده و هیچ شخصی متوجه اسکالپ شما نمی شود مگر اینکه خود شخص شما آن‌ها را از این مهم مطلع نمایید. البته یادتان نرود شما هم با اطلاع‌رسانی از وجود این تکنیک به شخص دیگری کمک کرده‌اید تا از آن دغدغه و ناراحتی کم‌پشتی موها رهایی دهید. بیایید با هم دنیایی زیباتر با لبخندهای یکدیگر بسازیم.

آیا اسکالپ باعث ریزش مو می‌شود یا خیر؟

سوال مهم و قابل توجه که ذهن خیلی از افرادی که با این تکنیک آشنا شده‌اند مشغول کرده، این است که این روش باعث ریزش مو دربانوان و یا اقایان می شود یا خیر؟ اما باید خبر خوش به شما بدهیم که اسکالپ به هیچ عنوان باعث ریزش مو نشده چرا که روشی کاملا سطحی و اصولی و متناسب با لایه‌های پوستی بوده و نیدل‌ها وارد لایه عمقی پوست نمی‌شوند که به بافت پوست و یا ریشه مو آسیب برساند و این روش با ایجاد جریان خون در سطح پوست یک فاکتور رشدی برای رشد مجدد مو‌هایی است که پتانسیل رشد دارند.

آیا افرادی که دارای بیماری های خاص مانند لیکن پلان هستند می توانند اسکالپ انجام دهند؟

افرادی هستند که به دلیل بیماری که داشته امکان انجام جراحی کاشت مو را نداشته (مانند لیکن‌پلان)* چون جراحت باعث تشدید بیماری‌شان شده، اما مژده ما به شما عزیزان که تکنیک اسکالپ قابل استفاده برای شما خوبان بوده چرا که اسکالپ کاملا سطحی بوده و درد و خونریزی نداشته بنابراین باعث تحریک و تشدید بیماری شما نشده و شما را به نتیجه دلخواهتان می‌رساند.

*مهم: در قسمت ریزش سکه‌ای مبحث لیکن‌پلان بیشتر و کامل‌تر شرح داده شده‌است.

اسکالپ دوره نقاهت نداشته و شما عزیزان به راحتی می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود ادامه داده اما باید خاطر نشان کرد که اسکالپ هم مانند سایر درمان‌ها موارد قبل و بعد کار داشته که باید مراعات و اجرا شوند تا نتیجه عالی بگیرید.

افرادی که به‌دلیل داشتن بیماری، دارویی استفاده دارند حتما در زمان مشاوره رزرو نوبت به متخصص مایکرواسکالپ گزارش تا دستور استفاده دارو طبق دستور پزشک مرکز که به شما گزارش می‌شود استفاده شود.

اسکالپ سر خانم ها
اسکالپ سر خانم ها
اسکالپ سر خانم ها
اسکالپ سر خانم ها
اسکالپ سر خانم ها
اسکالپ سر خانم ها

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page