• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

 • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

 • ایمیل: info@scalpiranian.com

مرکز تخصصی اسکالپ ایرانیان | Scalp Iranian Center

تخصصی ترین مرکز ارائه خدمات اسکالپ و میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن لب

میکروپیگمنتیشن لب

میکروپیگمنتیشن لب چیست؟

در زمینه ی میکروپیگمنتیشن لب، خدمات متفاوتی با اسامی مختلف به مشتریان ارائه میگردد. ازجمله  لب سازی، شیدینگ لب، خط لب ، رژلب و هاشور لب که این خدمات همه در راستای قرینه سازی لب و رفع عیوب چهره و در مجموع  با هدف زیباتر نشان دادن صورت انجام میشود. اما اینکه هر کدام از این روشها را به چه صورت و چگونه انجام میدهند، مساله ی مهمی است

عوامل موثر در میکروپیگمنتیشن لب

بطور کلی موارد متعددی در بالا بردن کیفیت میکروپیگمنتیشن لب موثر است.
مهارت فرد پیگمنتر و نیز فوت و فن هایی که در انجام عمل میکروپیگمنتیشن بکار میبرد.
زاویه دست  پیگمنتر و دقت در کاشت رنگ
کیفیت رنگ میکروپبیگمنتیشن

 

میکروپیگمنتیشن لب

یکی از کاربرد های میکروپیگمنتیشن آرایش لب  (رژلب – خط لب) است. در میکروپیگمنتیشن لب هدف اصلاح رنگ و فرم لب و خط لب به گونه ای طبیعی است (تقویت یا تغییر رنگ لبها و برجسته سازی لبها و بهبود خط لب )

دستگاه ها و رنگ های میکروپیگمنتیشن آمیا تنها دستگاه ها و رنگ های دارای مجوز وزارت بهداشت در ایران است و این مرکز با توجه به حساسیت رعایت اصول ایمنی در امر میکرو پیگمنتیشن از دستگاه ها و رنگ های آمیا استفاده می نماید.

رنگ های لب آمیا دارای تنوع رنگ زیادی بوده و در نتیجه با ترکیب رنگها ، محدودیتی در رنگ دلخواه درخواست کننده میکروپیگمنتیشن لب یا خط لب ( سایه لب ) وجود ندارد.

متخصصین مرکز اسکالپ ایرانیان از دستگاه ها و رنگ های ایمن و بهداشتی ( amiea ( آلمان جهت میکرو پیگمنتیشن لب استفاده می نمایند که دارای تنوع رنگ بسیار زیادی است.
lip1.jpg

میکروپیگمنتیشن لب-هاشور لب- خط لب

موارد استفاده از میکروپیگمنتیشن رژلب :

 • قرينه سازي لب يا حجيم سازي لب (مدل ، اندازه و قرينه بودن لبها تاثير بسيار زيادي در زيبايي صورت دارد).

 • از بين بردن سفيدي بيش از حد لب ها 

 • متعادل کردن  لب بالا و پايين ( به وسیله میکروپیگمنتیشن رژ لب می توان اندازه لبها یا یکی از لبها رو حداکثر تا 2 سایز بزرگ کرد).

 • از بين بردن تيرگي لبها ( با میکروپیگمنتیشن لب مي توان سياهي دور لب را از بين برد).

 • داشتن آرايش دائم لب (رژ لب يا خط لب)

رنگ هاي میکروپیگمنتیشن رژ لب و خط لب  داراي تنوع رنگي زيادي بوده و در نتيجه با ترکيب رنگها ، محدوديتي در انتخاب رنگ  رژ لب و خط لب وجود ندارد و شما می توانید از رنگ های خیلی ملایم و طبیعی تا رنگ های خاص و پر رنگ را انتخاب کنید .اگر از روش  میکروپیگمنتیشن استفاده کنید، می توانید در صورت خسته شدن از رنگ یا مدل میکروپیگمنتیشن لب ، مدل و رنگ میکروپیگمنتیشن لب رو بعد از مدتی تغییر دهید.

نکته: هر چقدر رنگی که برای میکروپیگمنتیشن  رژ لب انتخاب می کنید پر رنگ تر باشد ماندگاری رژ لب بیشتر می شود. 

درد میکروپیگمنتیشن خط لب و رژلب:

عصب های حسی موجود در ناحیه لب بسیار زیاد است وبرای جلوگیری از درد در زمان انجام میکروپیگمنتیشن  لب و خط لب ، میکروپیگمنتیشن  کار از پزشک درخواست می کند که مواد بی حسی را به لب تزریق نماید و پس از تزریق و تاثیر مواد بی حسی، لب کاملا بی حس شده و شما هیچ دردی را حس نخواهید کرد.

ماندگاری میکروپیگمنتیشن رژ لب و خط لب:

میکروپیگمنتیشن خط لب و رژ لب بین 6 ماه تا یکسال ماندگاری دارد و بعد از این دوره نیاز به ترمیم پیدا می کند. البته نوع پوست و رنگ انتخاب شده نیز بسیار اهمیت دارد هر چقدر رنگ انتخاب شده پر رنگ تر باشد کار میکروپیگمنتیشن ماندگارتر است. البته ماندگاری ت میکروپیگمنتیشن خط لب معمولا بیشتراز میکروپیگمنتیشن رژ لب است.

اقدامات قبل از میکروپیگمنتیشن لب:

 • چند ساعت قبل از میکروپیگمنتیشن سعی کنید از مشتقات کافئینی مانند چای یا قهوه استفاده نکنید.

 • قبل از میکروپیگمنتیشن سعی کنید در معرض تابش اشعه  uv (اشعه ماورا بنفش) قرار نگیرید.(اشعه uv برای برنزه کردن پوست استفاده می شود).

 • قبل از میکروپیگمنتیشن ، لایه برداری و میکرودرم پوست را انجام ندهید.

 • پرهیز از داروهای تحریکی پوست

 • در صورت بروز تبخال، به مدت 5 روز قبل از میکروپیگمنتیشن لب قرص ضد تبخال آسیکلوویر(هر 8 ساعت یه عدد ) استفاده نمایید.

 • در صورتیکه سابقه حساسیت دارید قبل از جلسه میکروپیگمنتیشن از قرص ستیریزین (Cetirizine) استفاده نمایید (این قرص ضد حساسیت می باشد)

مراقبت های بعداز میکروپیگمنتیشن لب ( میکروپیگمنتیشن رژ لب یا میکروپیگمنتیشن خط لب ):

 • بعد از انجام میکروپیگمنتیشن به مدت سه روز از شستن قسمت تاتو شده خودداری فرمایید.

 • از روز اول به مدت یک هفته از پماد ویتامین آ چشمی استفاده نمایید ( روزی 3 بار با استفاده از گوش پاک کن روی لب ها بمالید).

 • از روز اول به مدت یک هفته از پماد هیدروکورتیزون چشمی استفاده نمایید( روزی یک بار با استفاده از گوش پاک کن روی لب ها بمالید ).

 • از روز اول به مدت یک هفته از پماد آسیکلوویر یا زوويراکس استفاده نمایید.( روزی یکبار با استفاده از گوش پاک کن روی لب ها بمالید ).

 • از خاراندن و کندن پوست های ایجاد شده در محل میکروپیگمنتیشن پرهیز کنید.

 • به مدت یک هفته از رفتن به سونا و استخر خودداری کنید.

 • تا زمان بهبود میکروپیگمنتیشن از قرار گرفتن در مقابل آفتاب اجتناب کنید.

لازم به ذکر است که تنها دستگاه ها و رنگ هایی که در کشور عزیزمان ایران دارای مجوز وزارت بهداشت می باشند متعلق به شرکت آمیا بوده که محصول کشور آلمان می باشند ومرکز تخصصی اسکالپ ایرانیان نیز تنها از دستگاه‌ها و رنگ های آمیا در کارهای خود استفاده می‌نماید. همچنین شما میتوانید با کلیک بر لینک زیر، صفحه سایت وزارت بهداشت را مشاهده نمایید.

لینک مشاهده محصولات مجاز وزارت بهداشت
در گروه اصلی کالای پزشکی : تجهیزات پزشکی را انتخاب کرده و در گروه فرعی کالای پزشکی: پوست و مو، زیبایی، ترمیمی را انتخاب کنید؛ سپس با وارد کردن کد امنیتی محصولات مجاز در زمینه های مختلف قابل مشاهده می باشد و محصولات آمیا شماره های 625 الی 658 را به خود اختصاص داده اند که تنها محصولات مجاز در زمینه میکروپیگمنتیشن محصوب می شوند
.با ما تماس بگیرید (مشاوره رایگان)

میکروپیگمنتیشن لب
میکروپیگمنتیشن لب
تاتو لب مات
رژ لب دائمی
خط لب دائمی
تاتو لب دائمی
تاتو لب
تاتو لب
تاتو رژ لب مات

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page