• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن ایرانیان-خط چشم | Micropigmentation Iranian Center

تخصصی ترین مرکز ارائه خدمات اسکالپ و میکروپیگمنتیشن

تاتوی خط چشم

تاتوی خط چشم

2_ یکی دیگر از عوامل آسیب رساندن به چشم، استفاده از دستگاه ها و رنگ های غیر استاندارد و تقلبی می باشد. متاسفانه برخی از پیگمنترها و مخصوصا کسانی که در آرایشگاه ها مشغول فعالیت هستند به خاطر سود بیشتر و یا جلب مشتری به واسطه قیمت های پایین تر اقدام به استفاده از رنگ های غیر استاندارد نموده که می تواند موجب آسیب دیدگی های جبران ناپذیری شود؛ حتی ممکن است که شما بعدا مجبور به پرداخت ده ها برابر هزینه برای درمان شوید. از این رو باید گفت که متخصصین میکروپیگمنتیشن در مرکز تخصصی اسکالپ ایرانیان با استفاده از دستگاه ها و رنگ های استاندارد آمیا نگرانی شما را در این زمینه برطرف خواهد نموده اند.

میکروپیگمنتیشن خط چشم

میکروپیگمنتیشن خط چشم:

میکروپیگمنتیشن خط چشم روشی است که در آن مژه ها متراکم تر شده و چشم بدون اینکه حالت تصنعی داشته باشد برجسته‌تر و روشن‌تر به نظر خواهد رسید.

تکنیک‌های مختلفی برای متراکم نشان دادن مژه ها وجود دارد ولی کشیدن خط چشم در این بین یکی از بهترین روش ها می باشد بالاخص برای افرادی که دراری پلک‌های افتاده هستند و اصطلاحا چشم های آنها خسته به نظر می رسد.

میکروپیگمنتیشن غیر استاندارد:

1_ لازم به ذکر است که ناحیه چشم بسیار حساس می باشد و اگر پیگمنتر شما  مهارت و چیرگی لازم را نداشته باشد می تواند باعث آسیب به چشمان شما شود. خوشبختانه مرکزتخصصی اسکالپ ایرانیان با تخصص در این زمینه و تجربه بالا در انواع میکروپیگمنتیشن‌ها خیال شما عزیزان را در این زمینه راحت و آسوده نموده است.

 

تاتوی خط چشم

مکیروپیگمنتیشن خط چشم

مزایای استفاده از میکرو پیگمنتیشن:

1_  اصلاح افتادگی های پلک وچشم
2_ برطرف نمودن کمرنگی و کم‌ پشتی مژه به واسطه سایه مابین مژه ها
3_ کاهش زمان آرایش بالاخص برای خانم هایی که شاغل هستند و صبح زود زمان زیادی برای آرایش کردن ندارند.
4_ کاهش درد نسبت به روش های قدیمی مانند تاتو؛ همچنین لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه های آمیا درد نیز نسبت به دستگاه های معمولی میکروپیگمنتیشن کاهش می یابد.
5_ داشتن خط چشم و ابروهایی مطابق با فرم متعادل  صورت
6_ حل مشکل ریزش مو، ابرو و ...

آرایش خط چشم دائم شامل چه چیز می شود و این فرایند چقدر زمان میبرد ؟

ابتدا اکیدا توصیه می شود میکروپیگمنتیشن خط چشم را زیرنظر یک متخصص میکروپیگمنتیشن زیبایی انجام دهید. 
هر متخصص از نظر صرف زمان برای فرایند هاشور ابرو ، متفاوت عمل می کند . متوسط زمان فرایند هاشور ابرو ، تقریبا یک تا دو ساعت است . متخصص ، دقیقا در مورد آنچه که شما میخواهید و انتخاب اولویت رنگ مورد نظرتان ، با شما صحبت میکند . چنانچه لازم باشد میتوانید از او بخواهید تا مدل دیگری برای هاشور ابرو برایتان دوباره رسم کند . متخصص آنقدر زمان صرف میکند تا مطمئن شود ابروهایی که رسم کرده کاملا یکسان هستند . قبل از اینکه فرایند آغاز شود ، باید رضایت کامل و 100% داشته باشید . برای راحتی بیشتر ، می توانید از متخصص آرایشتان بخواهید در طول فرایند و قبل از ان یک آینه کوچک به شما بدهد تا کار او را مشاهده کنید

متخصص، با شناخت دقیق آناتومی صورت و آشنایی با نکته های زیبایی چهره، دقیقا آنچه را که شما نیاز دارید و مد نظرتان می باشد طراحی و انجام میدهد. 
متخصص طراحی خط چشم را بر اساس آنچه شمت می پسندید انجام می دهد و انتخاب رنگ را دقیقا بر اساس سلیقه شما و رنگ پوستتان انجام خواهد داد. 
از آنجایی که برای اثربخشی بالاتر و جلب رضایت مراجعه کنندگان؛ کل جزئیات فرآیند خط چشم، با دقت فروان بررسی می گردد ، اکثر فرایند ها یک الی دو ساعت زمان میبرد 
در این فرصت، معمولا فرایند طراحی خط چشم، ترسیم و مدل سازی قبل از اجرا می گردد. 
تنها در صورتی که به طور کامل در مورد خواسته ها وانتظاراتتان از خط چشم صحبت کرده باشید و رضایت کامل و 100 درصدی خود را از طرح تهیه شده، اعلام نمایید، متخصصان کار خود را شروع می کنند.

 

تاتو خط چشم سعادت آباد
تاتو خط چشم سعادت آباد
تاتو خط چشم سعادت آباد
تاتو خط چشم تهران
تاتو خط چشم تهران
تاتو خط چشم تهران
تاتو خط چشم تهران
تاتو خط چشم تهران
تاتو خط چشم تهران

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page