• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

رنگ اسکالپ | برند مخصوص بجای رنگ تاتو | اسکالپ ایرانیان بروغنی

تفاوت رنگ اسکالپ سر در مقابل رنگ هاشور ابرو و تاتو بدن

عوامل مختلفی وجود دارند که اسکالپ را از سایر تاتو ها و میکروپیگمنتیشن ها جدا می سازد و یکی از مهمترین آنها رنگ اسکالپ می باشد. به علاوه، میزان تجربه و سطح دانش و تسلطی که فرد انجام دهنده  برای دستیابی به نتایج ثابت نیاز دارد تا بتواند به طور واقعی ظاهر سه بعدی فولیکول های موی سر را ایجاد کند یکی دیگر از عوامل مهم .می باشد. تسلط یافتن بر تکنیک های به روز مورد استفاده در اسکالپ سر هزاران ساعت طول می کشد ، و در اینجا به دو دلیل عمده اشاره خواهیم نمود.

 رنگ اسکالپ

1- نوع کاشت رنگدانه

با استفاده از سوزن هایی که مخصوص انجام اسکالپ مایکروپیگمنتیشن تهیه شده اند، قطرات ریز جوهریا رنگ با دقت و ظرافت خاصی و با استفاده از الگویی شبیه به رشد مو در درلایه ی درمیس سر کاشت ( تزریق) می شوند. در روشهای رایج تاتو و امثال آن  جوهر(رنگ)  را به پایین تر از لایه ی درمیس سر تزریق کرده و در نتیجه موجب محو شدن جوهر(رنگ) و یا پخش شدن آن در بافت زیر پوست خواهد شد. در عوض ، جوهر(رنگ تخصصی اسکالپ سر) با ظرافت خاصی  درلایه درمیس سر کاشت می شود و در محل کاشت شده ثابت قرارمی گیرد. زاویه و عمق قرار دادن سوزن (کارتریج)  به سطح مهارت و تجربه ی شخص مورد نظر بستگی دارد، از این رو مهارت های شخص برای رسیدن به واقعی ترین نتایج یکی از مهم ترین فاکتورهای اصول انجام مایکرواسکاپ سر می باشد. پوست سر هر فرد بر اساس میزان چربی موجود در پوست سر، عمق و میزان زخم ها، حالت ارتجاعی و بافت کلاژنی موجود درپوست سر دارای تفاوت های منحصر به فردی از مقاومت پوست سردر برابر سوزن(کارتریج) خواهد بود. برای استفاده از جوهر(رنگ تخصصی اسکالپ سر) یک چارت راهنما وجود دارد که با استفاده از آن میتوان مقدار رنگ اسکالپ مورد نیاز برای هر مراجع کننده را تشخیص، انتخاب و استفاده نمود.

 

2-  رنگ اسکالپ مورد استفاده

رنگدانه های مورد استفاده در مایکرواسکالپ سربه طور اختصاصی ترکیب می شوند، بدین معنی که رنگ مورد نظر با توجه به هر مراجعه کننده به طور جداگانه ای با توجه به رنگ پوست شخص ترکیب و ساخته خواهند شد. علاوه بر توجه به طیف رنگی پوست هر فرد در ترکیب و ساخت رنگدانه، توجه به رنگ ریشه ی ابرو و موهای صورت شخص نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.

برخلاف جوهر(رنگ)  تاتو که در مراکز غیر حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرند و دارای مقادیر بسیار بالایی از فلزات سنگینی چون آهن، روی، نیکل،کروم، کبالت،کادیوم و ... می باشند و در نتیجه بعد از مدتی در پوست شخص به رنگ های آبی و قرمز و ... متمایل میشوند، جوهر(رنگ تخصصی اسکالپ سر) مورد استفاده برای پوست سر عاری از این عناصر است به این معنی که رنگدانه ها به مرورزمان به رنگ آبی و سبز و... تفکیک نمی شوند.

همچنین روش خاص ترکیب قطره های این نوع رنگدانه سبب می شود تا ظاهری طبیعی برای فرد ایجاد شود. منظور از ظاهر طبیعی در شخص این است که در واقع نوع و مراحل ترکیب این رنگدانه ها بعد از سپری شدن جلسات لازم، یک ظاهر سه بعدی یا اصطلاحا یک ظاهر شیو شده(مایکرو اسکالپ کامل)(FULL SMP) به شخص خواهد داد. ودر افرادی که از کم پشتی موهایشان رنج می برند، ظاهر فولیکول های واقعی موی سر را شبیه سازی می کند وبعد از طی مراحل درمان شخص میتوانند ظاهر موهای پر پشت تر را تجربه کند.

 

از آنجایی که انجام مایکرو اسکالپ سر در لایه ی درمیس سر صورت می گیرد و نسبت به کاشت رنگ در تاتوی بدن ( که عمیق تر کار می شوند) سطحی تر می باشد، در تماس با نور خورشید به مرور زمان فقط کمی فید می شود و مانند رنگ های تاتو به رنگ های آبی و سبز گرایش پیدا نمی کند. 

نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد این است که همانطور که رنگ پوست افراد دررنج متفاوتی قرار دارد، استفاده از مقدارو چارت راهنمای استفاده از جوهر(رنگ تخصصی اسکالپ سر) برای هر شخص، بر اساس درجه بندی عنوان شده متفاوت خواهد بود و به هیچ عنوان جوهر(رنگ تخصصی اسکالپ سر) استفاده شده برای مراجعه کننده ی قبلی را نمی توان برای مراجعه کننده ی بعدی بکار برد. با توجه به خاص بودن این نوع رنگ دستور استفاده ی آن نیز متفاوت خواهد بود و طریقه ی مصرف آن طبق چارت راهنما به عزیزان استفاده کننده داده خواهد شد.

اینجا در مرکزاسکالپ ایرانیان _ بروغنی، ما تفاوت بین تاتو و مایکرواسکالپ سر را به خوبی می دانیم و به همین علت تاکید ویژه بر انجام  مایکرو اسکالپ سر در معتبرترین مرکز مایکرو اسکالپ سردرایران یعنی مرکز تخصصی اسکالپ سنتر ایرانیان _ بروغنی داریم. متخصصین این موسسه از بهترین رنگ های مخصوص اسکالپ سر در دنیا استفاده می کنند که مستقیما توسط سرکار خانم بروغنی از آمریکا تهیه شده و به ایران فرستاده می شود. ما به جرات می توانیم بگوییم که تنها مرکزی هستیم که از رنگ های اسکالپ ارگانیک بر پایه ذغال آلو که دارای بالاترین کیفیت در دنیا هستند استفاده می نماییم. لازم به ذکر است که قیمت جهانی این رنگها به دلیل کیفیت فوق العاده بالای آنها چندیدن برابر رنگ های عادی می باشند که ما برای ارائه بهترین خدمات، تصمیم به واردات آنها بطور محدود برای این اسکالپ سنتر نمودیم.

کارشناسان ما در مرکز تخصصی مایکرو اسکالپ سر آماده هستند تا به هر گونه سوالات شما پاسخ دهند و در صورت نیاز با مشاوره رایگان، شما را راهنمایی نمایند.از این رو برای مشاوره و تعیین وقت خود و همچنین اطلاع از میزان هزینه اسکالپ می توانید با شماره های اعلام شده در پایین این متن تماس حاصل فرمایید.

شرایط شما هرطور که باشد ، تمام تیم تخصصی مایکرو اسکالپ ایرانیان _ بروغنی علاقه مند  کمک به افرادی است که از انواع ریزش مو رنج می برند. هر یک از اعضای تیم متخصص ما دانش وتجربه ی دست اول و به روز دنیا را در باره ی روش های نوین اسکالپ سر داشته و بکار میبرند. هدف ما این است که به افرادی که از هر نوع ریزش مو رنج می برند کمک کنیم تا بهترین ظاهر خود را داشته باشند.

 

با توجه به مطالب عنوان شده برای داشتن یک نتیجه ی واقعی وایجاد یک ظاهری حرفه ای  در پایان مراحل درمانی خود، پیشنهاد ما به متخصصین و تکنیسین های مشغول به انجام مایکرو اسکالپ سر، استفاده از رنگ های ارگانیک و تست حساسیت شده ی مرکز تخصصی مایکرو اسکالپ سر ایرانیان_ بروغنی می باشد که مستقیما از آمریکا تهیه می شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تهیه ی رنگ های تخصصی مایکرو اسکالپ سر با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

09125720237 ، 09362105255 و یا  021-88684192

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page