• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

همه چیز درباره تاتو خط چشم مشکی و زیبا

آیا می خواهید که یک خط چشم زیبا تاتو کنید؟ اگر این قصد را دارید این مطلب را که در مجموعه اسکالپ ایرانیان برای شما آماده شده است، مطالعه کنید تا همه آنچه که برای تاتو خط چشم مشکی و زیبا لازم است بدانید را دریابید.

خط چشم یکی از بخش های بسیار مهم در آرایش صورت بانوان است و تاثیر بسیار زیادی را در زیبایی چهره و چشم به عهده دارد و به همین دلیل توجه زیادی به آن در آرایش صورت می شود.

تکنیک های آرایش دائمی صورت امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و برای بخش های مختلف صورت مانند: خط چشم، مژه، لب، ابرو و ... انجام می شوند.

تاتوی خط چشم و یا خط چشم دائمی یک روش جدید است که با استفاده از آن بانوان نیازی به سرو وقت بسیار زیاد برای طراحی خط چشم ندارند بلکه به کمک این روش می توانند از مدل خط چشم مد نظر خود به صورت دائمی بهره مند شوند و دائما آرایش چشم و زیبایی چهره داشته باشند.

 

همه آنچه که برای تاتو خط چشم مشکی و زیبا لازم است بدانید:

 

کسانی که قصد دارند تاتوی خط چشم انجام دهند، با در نظر گرفتن این موارد می توانند شرایط بهتری داشته باشند:

به حالت چشم خود در انتخاب مدل خط چشم توجه داشته باشید:

حالت چشم همه افراد با هم متفاوت است و کسانی که می خواهند خط چشم تاتو کنند باید به حالت چشم خود توجه داشته باشند تا مدل خط چشمی که تاتو می کنند به چشمشان بیاید.

در صورتی که حالت چشم را پیش از تاتو در نظر بگیرید و بر اساس آن مدل خط چشم انتخاب کنید، قادرید تا نواقص و ایراد های چشم خود را برطرف سازید. به عنوان مثال: کسانی که چشم ریزی داشته باشند با انتخاب مدل خط چشم متناسب با چشم هایشان می توانند باعث درشت تر به نظر امدن چشم ها شوند.

سعی کنید که یک خط چشم نازک تاتو کنید:

با توجه به اینکه تاتوی خط چشم یک روش ماندگار است و مدت زمان بسیار زیادی بر روی پلک باقی می ماند و برای پاک شدن آن باید چند سال منتظر بمانید، توصیه می کنیم که برای تاتو خط چشم دائمی یک مدل خط چشم ساده و بسیار نازک را انتخاب کنید تا به مرور زمان باعث دلزدگی شما نشود و شما را خسته نکند.

زیرا مدل های ساده و نازک هیچ وقت از مد نمی افتند و استفاده از آنها برای روزمرگی مناسب است. در حالی که شاید مدل های دیگر خط چشم برای حضور یافتن در کوچه و خیابان مناسب نباشند و علاوه بر اینکه شما را خسته می کنند، وجهه خوبی نیز برای حضور در هر موقعیتی نخواهند داشت.

استفاده از خط چشم های طبیعی تر گزینه مناسب تری است:

بهترین گزینه و انتخاب برای تاتوی خط چشم انتخاب مدل های بسیار طبیعی است. هر چه مدل خط چشم طبیعی تر باشد و از خصوصیات غیر طبیعی آن کاسته شود، زیبایی چهره شما بیشتر افزایش پیدا می کند و علاوه بر آن باعث خستگی شما از مدل خط چشم نمی شود.

همچنین لازم به ذکر است که اگر خط چشم از نوع طبیعی تر تاتو کنید، دیگران کمتر متوجه انجام این کار در شما می شوند و چهره شما را طبیعی تر و دست نخورده تر در نظر می گیرند.

 

ترمیم خط چشم مشکی و زیبا:

در صورتی که خط چشمی را تاتو کردید و از نتیجه حاصل از آن راضی بودید، پس از چند سال که نتیجه آن از بین رفت و یا کم رنگ شد، می توانید مجددا آن را ترمیم کنید تا به شکل روز اول تبدیل شود. در واقع هر زمانی که نیاز کنید به ترمیم خط چشم نیاز دارید، می توانید برای ترمیم آن اقدام کنید.

اما کسانی که تمایل دارند خط چشم خود را کاملا پاک کنند و نمی خواهند آن را ترمیم نمایند، باید از روش های ریموو خط چشم که در مراکزی مانند: اسکالپ ایرانیان انجام می شود، بهره بگیرند.

کلام پایانی:

همه آنچه که برای تاتو خط چشم مشکی و زیبا لازم است بدانید را در اسکالپ ایرانیان بررسی نمودیم. چناچه فکر می کنید که این روش با تمامی ویژگی هایش برای شما مناسب است، از آن استفاده کنید تا از عملکرد خود پشیمان نشوید.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page