• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

هزینه خط چشم دائمی ۱۴۰۱

آیا می خواهید بدانید که هزینه خط چشم دائمی ۱۴۰۱ چه قدر است؟ آیا کسب اطلاع از هزینه خط چشم دائمی برایتان حائز اهمیت است؟ در اسکالپ ایرانیان ما را همراهی کنید که شما عزیزان را از این موضوع مطلع سازیم.

مسلما همه بانوان تا کنون با عبارت آرایش دائمی مواجه شده اند و یا از این تکنیک برای افزایش زیبایی چهره خود استفاده کرده اند. در واقع آرایش دائمی صورت روشی است که این روز ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بانوان به میزان زیادی از آن استقبال نموده اند.

در آرایش دائمی می توان بخش های مختلف چهره را آراست و به زیبایی انها افزود که خط چشم دائمی نیز یکی از بخش های امکان پذیر در آرایش دائمی محسوب می شود و در مرکزاسکالپ ایرانیان به بررسی آن می پردازیم.

خط چشم دائمی چیست؟

خط چشم دائمی یک روش کم تهاجمی اما خطرناک است که با استفاده از دستگاه پن انجام می شود. این روش شباهت زیادی به تکنیک تاتوی قدیمی دارد اما تفاوت هایی بین آن و تاتو وجود دارند. در روش خط چشم دائمی با استفاده از دستگاه پن که به آن دستگاه میکروپیگمنتیشن نیز گفته می شود و مجهز به سوزن نانو است، رنگدانه هایی به لایه میانی پوست پلک وارد می شوند و خط چشم را به وجود می اورند.

در واقع همان طور که در روش تاتو رنگدانه ها به لایه پوست وارد می شوند در این روش نیز عملیات طراحی خط چشم به همین شکل انجام می شود.این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود که فرد هیچ دردی را احساس نمی کند اما باید برای انجام آن به مرکز معتبر مراجعه کرد تا از بروز حادثه جلوگیری به عمل آید.

 

هزینه خط چشم دائمی ۱۴۰۱ چه قدر است؟

هزینه خط چشم دائمی ۱۴۰۱ به صورت کلی بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و با صرف هزینه مناسب می توان از این روش استفاده کرد. اما لازم به ذکر است که هزینه انجام این کار بر اساس مسائل مختلفی تعیین می شوند، که این مسائل می توانند باعث کاهش و یا افزایش هزینه شوند و آن را دچار تغییر کنند.به همین دلیل هزینه خط چشم دائمی ۱۴۰۱ برای هر فردی متفاوت خواهد بود.  

 

 

 

 

 

 

چه مسائلی بر هزینه خط چشم دائمی ۱۴۰۱ موثر هستند؟

مهم ترین مسائلی که باعث ایجاد تغییر در هزینه خط چشم دائمی ۱۴۰۱ می شوند را باید از قبیل زیر نام برد:

مدل خط چشم:

همان طور که می دانید خط چشم دارای مدل های بسیار متنوعی است که هر کسی بر اساس میل و سلیقه خود می تواند یکی از انواع این مدل ها را برای خط چشم دائمی انتخاب کند و آن را بر روی پلک طراحی نماید.

معمولا خط چشم هایی که نازک و ظریف باشند، در مقایسه با خط چشم های پهن و یا دنباله دار کم هزینه تر هستند و مراکز زیبایی برای طراحی انها هزینه کمتری از متقاضی دریافت می کنند.

مرکز زیبایی:

مراکز زیبایی مختلفی مانند مرکز اسکالپ ایرانیان  که در کشور ما این امور را انجام می دهند. و ارائه دهنده خدمات آرایش دائمی صورت هستند، به میزان شهرت، خدمات، امکانات، تجهیزات، کیفیت کار و ... هزینه های متفاوتی را در این زمینه از متقاضیان دریافت می نمایند.بنابراین یکی از مسائل موثر در هزینه خط چشم دائمی ۱۴۰۱ مراکز زیبایی هستند.

تخصص و تجربه کسی که این کار را انجام می دهد:

کسانی که خط چشم دائمی برای متقاضیان انجام می دهند و در مراکز زیبایی در این زمینه فعالیت می کنند، تخصص و تجربه و رزومه کاری متفاوتی دارند که از این رو دستمزد انها نیز متفاوت است.

به همین دلیل در جامعه مشاهده می کنید که در یک مرکز زیبایی هر یک از انواع آرایش های دائمی را با نرخ های متفاوتی انجام می دهند. زیرا هر یک از اپراتور های انجام این کار که در مرکز زیبایی مشغول به کار هستند، دستمزد مختص به خود را دارند و دستمزد انها بر اساس ویژگی هایشان تعیین می شود.

کیفیت مواد استفاده شده برای خط چشم دائمی:

برای خط چشم دائمی از مواد مختلفی استفاده می شود که کیفیت انها با هم متفاوت است.به عنوان مثال: رنگ خط چشم، بی حس کننده موضعی، دستگاه پن، سوزن نانو و ... همگی با کیفیت مختلفی تهیه می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند که بر اساس کیفیت آنها هزینه خط چشم دائمی نیز افزایش و یا کاهش پیدا می کند.

کلام پایانی:

هزینه خط چشم دائمی ۱۴۰۱ را در اسکالپ ایرانیان بررسی کردیم. با این وجود اگر میخواهید که از هزینه انجام این کار در مرکز اسکالپ ایرانیان مطلع شوید با شماره تماس های درج شده تماس بگیرید و هزینه انجام این کار را نسبت به خود و شرایطتان بسنجید.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page