• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

مراقبت از ورم بعد تاتو خط لب و رژلب

چگونه باید مراقبت از ورم بعد تاتو خط لب و رژلب را انجام داد؟ آیا تاتو رژ لب انجام داده اید و به نکاتی در خصوص رعایت مراقبت های پس از آن نیاز دارید؟ پس با ما همراه باشید و این مطلب را تا بخش آخر مطالعه نمایید تا به کمک آن بتوانید دوره نقاهت پس از تاتو رژلب و خط لب را طی کنید.

تاتو خط لب و رژلب از روش های آرایش دائمی چهره محسوب می شوند که اخیرا به وفور از آنها استفاده می شود و بانوان استقبال خوبی از این روش ها به عمل آورده اند. البته با وجود اینکه اکثر افراد می پندارند که این روش ها فقط برای بانوان استفاده می شوند اما باید اگاه باشید که آقایان نیز در صورتی که ناهنجاری هایی مانند خط بخیه بر روی لب خود داشته باشند امکان استفاده از این روش را خواهند داشت که البته باید با مرکز زیبایی در این زمینه مشورت کنند.

تاتو خط لب و رژ لب از جمله روش های کم تهاجمی برای زیبایی محسوب می شود که به دلیل وجود تهاجم در آن لازم است تا افرادی که از این روش استفاده می کنند پس از آن مراقبت های مورد نیاز را به خوبی رعایت کنند تا دوره نقاهت طی شود و نتیجه مناسبی حاصل شود.

 

مراقبت از ورم بعد تاتو خط لب و رژلب

مراقبت از ورم بعد تاتو خط لب و رژلب:

پس از اینکه خط لب و یا رژ لب تاتو می شود، پس از آن به دلیل تهاجمی بود این روش و وارد شدن سوزن های نانو دستگاه تاتو به لایه میانی پوست لب، با متورم شدن لب مواجه می شوید که این امری کاملا طبیعی است و تمامی کسانی که این روش ها را به کار می برند، با چنین عارضه ای مواجه می شوند که از جمله عوارض موقتی است.

برای اینکه بتوان در صورت بروز چنین مشکلی تورم لب را مداوا کرد می توان از راهکارهای زیر استفاده نمود:

مصرف پماد تجویز شده توسط مرکز زیبایی:

از مهم ترین روش های مراقبت از ورم بعد تاتو خط لب و رژلب استفاده از پماد مخصوصی است که توسط مرکز زیبایی تجویز می شود زیرا این پماد التهاب لب را کاهش می دهد و باعث می شود تا تورم لب در مدت کوتاه تری از بین برود و زخم ها التیام پیدا کنند.

مصرف داروهای مسکن تجویز شده:

مراکز زیبایی پس از تاتو خط لب و رژ لب به متقاضی تجویز می کنند که داروهای مسکن مصرف کنند تا درد آنها کاهش پیدا کند و التهابات به وجود امده از بین برود. با این وجود اگر بعد از تاتو دچار سر درد شدید و یا التهاب و درد زیادی در قسمت لب داشتید، میتوانید از مسکن استفاده کنید.

پرهیز از شست شوی لب و تماس دادن لب ها با آن و مواد شوینده:

هر گونه تماس دادن لب با آب و یا مواد شوینده که در حمام استفاده می شوند پس از تاتو ممنوع است و تا مدت سه روز نباید اجازه دهید که این مواد با لب تماس بگیرند زیرا امکان بروز عفونت ایجاد می شود و تورم و التهاب دیرتر بهبود پیدا می کند.

پرهیز از فعالیت های سنگین و تعریق زا:

اگر میخواهید که مراقبت از ورم بعد تاتو خط لب و رژلب , میکروپیگمنتیشن لب انجام دهید، از ورزش کردن و یا هر گونه فعالیت تعریق زا و سنگین برای سه روز پرهیز کنید تا نتیجه خوبی از تاتو به دست آورید.

پرهیز از دستکاری کردن پوست لب:

دستکاری کردن لب به میزان زیادی می تواند تورم لب را تحریک کند و مانع از کاهش یافتن تورم لب شود. به همین دلیل باید حتما از انجام این کار بپرهیزید.

مدت زمان مورد نیاز برای بهبود ورم تاتو خط لب و رژلب:

به صورت کلی ورم تاتو لب به صورت آنی پس از تاتو شدن به وجود می اید و به مدت یک روز باقی می ماند. بعد از گذشت یک روز این تورم به مرور کاهش پیدا می کند اما اگر تورم لب بیشتر از این مدت طول کشید باید به پزشک مراجعه کنید.

کلام پایانی:

مراقبت از ورم بعد تاتو خط لب و رژلب را با روش های ذکر شده در مرکز اسکالپ ایرانیان حتما رعایت کنید تا از بروز هر گونه مشکل در امان بمانید و بهبودی خود را به دست آورده و به زیبایی خود بیفزایید.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page