• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

قبل و بعد از تاتو خط لب چه اقداماتی انجام دهیم؟

 

قبل و بعد از تاتو خط لب چه اقداماتی انجام دهیم؟ مراقبت هایی که باید قبل و بعد از تاتو خط لب انجام شوند، بسیار مهم و حائز اهمیت هستند که باید انها را رعایت کنید تا نتیجه حاصل از تاتو خط لب مناسب باشد. با این وجود در اسکالپ ایرانیان همراه با ما باشید تا به بررسی این موارد بپردازیم.

تاتو خط لب روشی است که به آن میکروپیگمنتیشن خط لب نیز گفته می شود و در این روش رنگدانه های مخصوص میکروپیگمنتیشن از طریق سوزن نانو تعبیه شده بر روی دستگاه میکروپیگمنتیشن وارد لایه میانی پوست لب می شوند و به این شکل آرایش دائم و یا تاتوی لب انجام می شود که ماندگاری تقریبا زیادی دارد و با انجام آن نیازی به استفاده از رژ لب نخواهد بود.قبل و بعد از تاتو خط لب میکروپیگمنتیشن لب باید اقداماتی انجام شود که این اقدامات بسیار مهم هستند و در صورت رعایت نکردن آنها ممکن است مشکلاتی ایجاد شود.

 

قبل و بعد از تاتو خط لب چه اقداماتی انجام دهیم؟

 

از مهم ترین مراقبت ها و اقداماتی که لازم است تا قبل و بعد از تاتو خط لب رعایت شوند، مواردی هستند که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

اقدامات قبل از تاتو خط لب:

پرهیز از مصرف داروهای رقیق کننده خون:

داروهای رقیق کننده خون نباید قبل از میکروپیگمنتیشن خط لب استفاده شوند زیرا این داروها احتمال بروز خون ریزی را افزایش می دهند. از جمله داروهای رقیق کننده نیز باید به آسپرین اشاره کرد.

استحمام کردن:

از انجایی که بعد از تاتوی لب به مدت سه روز نمی توانید استحمام کنید، بهتر است که پیش از انجام این کار حمام کنید.

مصرف مواد قندی قبل از تاتو خط لب:

ترس و استرس ناشی از تاتوی خط لب در متقاضیان معمولا باعث افت فشار انها می شود. به همین دلیل لازم است تا قبل از انجام این کار مواد قندی و شیرین مصرف کنید که دچار افت فشار نشوید.

پرهیز از مصرف کافئین:

نوشیدنی های کافئین دار همچون چای و قهوه باعث می شوند که از سطح آرامش شما در حین تاتو کاسته شود و صبر کمتری  در حین عملیات تاتو داشته باشید. به همین دلیل توصیه می شود که پیش از تاتو خط لب کافئین مصرف نکنید.

اقدامات بعد از تاتو خط لب:

مصرف پماد تجویز شده توسط مرکز زیبایی:

بعد از تاتو خط لب باید از پماد تجویز شده توسط مرکز زیبایی استفاده کرد و آن را با گوش پاک کن بر روی لب ها سه مرتبه در روز زد که معمولا در این خصوص استفاده از پماد ویتامین آ چشمی توصیه می شود و به کار بردن آن باعث نرم تر شدن لب و افزایش سرعت بهبودی آن می شود.

پرهیز از سیگار کشیدن:

سیگار کشیدن بعد از تاتو خط لب توصیه نمی شود زیرا با انجام این کار سرعت بهبودی زخم ها کاهش پیدا می کند و احتمال بروز عفونت در لب بیشتر می شود.

پرهیز از شست و شوی لب و استحمام:

پس از تاتوی خط لب نباید تا سه روز استحمام کنید و یا با آب لب های خود را شست و شو دهید. به این منظور از رفتن به استخر و سونا به مدت سه روز باید بپرهیزید.

پرهیز از دستکاری کردن پوست لب:

زمانی که تاتوی خط لب انجام می شود، پس از ساعتی لب متورم می شود و بعد از یک روز ورم آن می خوابد. در این زمان معمولا لب پوست پوست می شود که نباید پوسته های آن را با دست بکنید و لب را دستکاری کنید. در غیر این صورت لب زخم می شود و شرایط بهبودی برایتان سخت تر می شود.

کلام پایانی:

در اسکالپ ایرانیان بررسی کردیم که قبل و بعد از تاتو خط لب چه اقداماتی انجام دهیم؟ اگر این موارد را رعایت کنید، بدون بروز هر مشکلی تاتوی لب برای شما انجام می شود و از نتیجه آن راضی خواهید بود.

اما در صورت رعایت نکردن این مراقبت ها و نکات ممکن است که با مشکلاتی رو به رو شوید و میزان رضایت شما از تاتوی خط لب کاسته شود. با این وجود برای اینکه سلامتی شما حفظ شود و هزینه خرج شده در این زمینه به هدر نرود، این موارد را جدی بگیرید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page