• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

کاشت مو در جای زخم و بخیه چگونه است؟

 

کاشت مو در جای زخم و بخیه چگونه است؟ آیا این امکان وجود دارد که در جای زخم و بخیه کاشت مو انجام شود؟در میان کسانی که متقاضی کاشت مو هستند و قصد دارند به ترمیم موهای خود با این روش بپردازند، اشخاصی وجود دارند که بر روی نواحی سر و بخش هایی که باید برای انها کاشت مو انجام شود، دارای زخم و یا بخیه هستند و به همین دلیل کسب اطلاع از این موضوع که کاشت مو در جای زخم و بخیه چگونه است، برای آنها بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

در مجموعه اسکالپ ایرانیان که ترمیم مو را با روش های مختلف انجام می دهد، با ما همراه باشید تا این مساله را با هم بررسی کنیم.

کاشت مو در جای زخم و بخیه چگونه است؟

کاشت مو یک روش کم تهاجمی است که برای انجام آن نیاز به بانک مو خواهد بود و باید گرافت های مویی از بانک برداشته شوند و به نواحی مورد نظر پیوند گردند تا طاسی سر به این شکل برطرف شود و ترمیم مو صورت گیرد.

خوشبختانه در روش کاشت مو این امکان وجود دارد که بر روی بخش هایی از پوست که دارای زخم و بخیه هستند نیز پیوند مو انجام شود که این موضوع از مهم ترین مزایای روش پیوند مو است و توجه عده زیادی از افراد به این دلیل بر آن جلب شده است.

 

برای اینکه کاشت مو در بخش هایی از سر که دارای جای بخیه هستند، انجام شود، هیچ تمایزی با بحش های دیگر سر ایجاد نمی شود بلکه این بخش ها نیز همانند سایر بخش های سالم پوست سر مورد کاشت مو قرار می گیرند و در نتیجه خط اسکار مربوط به بخیه از روی سر پوشانده می شود.

اما لازم به ذکر است که اگر کسی جای زخم تازه بر روی سر خود داشته باشد و بخواهد بر روی آن کاشت مو  یا اسکالپ انجام دهد، باید با پزشک در این رابطه مشورت کند زیرا زخم تازه اگر تحت پیوند مو قرار داشته باشد، ملتهب می شود و لازم است تا ابتدا زخم بهبود پیدا کند و التهاب آن برطرف شود تا  بتوان جای آن را با روش کاشت مو ترمیم کرد.

بهترین روش کاشت مو در جای زخم و بخیه:

همان طور که می دانید کاشت مو را با استفاده از روش های مختلفی انجام می دهند که در میان انواع مختلف این روش ها، یکی از بهترین آنها برای کاشت مو بر روی زخم و بخیه، روش fue است.

زیرا در روش fue پزشک گرافت های مویی را به شکل دانه دانه از بانک مو استخراج می کند و بر روی جای زخم و بخیه پیوند می زند که در این خصوص منافذی کمتری از یک میلی متر بر روی پوست سر و در قسمت جای زخم و بخیه ایجاد می شود و آسیبی به آنها وارد نمی گردد.

در روش fue هیچ گونه جراحتی صورت نمی گیرد و خونریزی رخ نمی دهد و به همین دلیل آن را به عنوان بهترین روش برای کاشت موی زخم و بخیه می شناسند. لازم به ذکر است که پیش از کاشت مو به روش fue اگر پزشک تشخیص دهد که زخم مورد نظر خیلی عمیق است، ابتدا داروهایی را به منظور نازک شدن و کمتر شدن عمق زخم به بیمار تجویز می کند تا پس از آن کاشت مو بر روی جای زخم و بخیه انجام شود و نتیجه مناسبی دریافت گردد.

بهترین مرکز کاشت مو در جای زخم و بخیه چگونه است؟

در صورتی که قصد داشته باشید برای ترمیم مو با روش کاشت مو اقدام کنید و بخواهید که جای زخم و یا بخیه را با این روش بپوشانید، برای اطلاعات بیشتر در زمینه درمان و رفع قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو بخوانید.باید حتما به مارکز معتبر ترمیم مو مانند: اسکالپ ایرانیان مراجعه نمایید که از ویژگی هایی به شرح زیر برخوردار باشند:

  • استفاده از روش های مناسب برای کاشت مو بر اساس شرایط افراد
  • بهره بردن از جدیدترین روش ها و دستگاه ها به منظور پیوند مو
  • انجام شدن کلیه امور درمانی و جراحی زیر نظر متخصصین پوست و مو
  • معتبر بودن و معروف بودن مرکز مو و برخوردار بودن از مجوز های لازم در این زمینه
  • و...

 

سخن پایانی:

در صورت مراجعه به چنین مراکزی می توانید به بهترین شکل ممکن کاشت مو را در جای زخم و بخیه مانند سایر بخش های سر خود انجام دهید و نتیجه بسیار مناسبی دریافت کنید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page