• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

سوزن مناسب اسکالپ سر چه ویژگی دارد؟

در صورتی که شما تمایل به انجام اسکالپ سر را دارید در این صورت بایستی بدانید یکی از اساسی ترین ابزار های که برای انجام این کار نیاز است سوزن می باشد. بدون شک نام سوزن اسکالپ و یا سوزن میکرو پیگمنتیشن را شنیده اید. ولیکن اطلاعات کاملی در این رابطه ندارید. انجام فرآیند scalp سر به وسیله دستگاه پزشکی از قبیل سوزن اسکالپ و کاتریج صورت می پذیرد. توجه نمایید که اگر شما قصد دارید این کار را انجام دهید. در این صورت بایستی در یک مرکزی که دارای استاندارد ها تعیین شده و بر طبق اصولی پزشکی می باشد اسکالپ سر را انجام دهید. در ادامه تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا به صورت کامل در رابطه با سوزن مناسب اسکالپ سر چه ویژگی های دارد؟ گفتگو نماییم.

مقایسه سوزن و کارتریج اسکالپ و تاتو

کاتریج های اسکالپ سر در مقایسه با کارتریج های تاتو دارای قیمت بسیاری هستند همین مسئله نشان دهند این است که از کیفیت بسیار بالای نیز برخوردار می باشد. ولیکن در برخی از موارد مشاهده می کنیم که اشخاص بسیاری به وسیله دستگاه تاتو پروسه اسکالپ را انجام می دهند. همین مسئله به غیر از آنکه میتواند کیفیت پایینی داشته باشد منجر می شود که سلامت افراد نیز به خطر بی افتد. در نتیجه مرکزی را انتخاب نمایید که از سوزن و کارتریج های استاندارد استفاده می کند.

 

 

اکثر اشخاص بر این باور هستند که تاتو و اسکالپ سر دو روش یکسان می باشد و همانند هم دیگر هستند. چرا که در هر دو شیوه رنگ به پوست تزریق می گردد. ولیکن اینگونه نمی باشد. اسکاپ سر به منظور بهبود و یا زیبای انجام می گردد. علاوه بر این انجام این کار بر طبق اصول پزشکی صورت می گیرد. در حقیقت میتوان این چنین مطرح نمود اسکالپ یک تکنیک زیبای است که پزشکی  و هنر به خوبی در آن ترکیب شده است. در اسکالپ سر از بهترین مواد بی حسی استفاده می شود. پس از انجام فرآیند اسکالپ سر شما بایستی به مراقبت های بعد از آن توجه کنید تا بیشترین ماندگاری را داشته باشد.

ویژگی های که بایستی سوزن اسکالپ داشته باشد

  • فرآیند اسکالپ بایستی به وسیله سوزن های که از جنس نانو می باشند انجام می گیرد.
  • سوزن های استفاده شده باید یکبار مصرف باشند.
  • سوزن های بکار رفته بایستی استریل شده باشد چرا که آلوده بودن آن سبب انتقال بیماری ها به فرد می گردد.
  • سوزن ها بایستی از ضخامت در حدود 0 برخوردار باشد تا اسکالپ سر با ظرافت انجام گیرد.
  • سوزن های تولید شده بایستی بر طبق استاندارد های جهانی تولید شده باشند.

هر آنچه باید در رابطه با کاتریج و سوزن اسکالپ بدانید

یکی از مهم ترین پارامتر ها تأثیر گذار در فرآیند اسکالپ سوزن استفاده شده می باشد. بدون شک بکار بردن یک سوزن برای تعدادی از نفرات در جلسات اسکالپ ضرر های جبران ناپذیری را به سلامت افراد وارد می نماید. با توجه به گسترش فناوری امروزه در دستگاه های میکروپیگمنتیشن کارتریج های و یا سوزن یکبار مصرف را بکار می برند. که همین مسئله می تواند سلامت شما را تا حدودی تأمین نماید. همچنین کارتریج استفاده شده بایستی ایزوله و استریل شده باشد. در نتیجه با توجه به مطالب بالا میتوان چنین بیان نمود که از قابلیت های که اسکالپ را با تاتو سنتی متمایز میکند استفاده از کارتریج  های و سوزن های یکبار مصرف می باشد.

قیمت سوزن و کارتریج اسکالپ

قیمت دستگاه اسکالپ، سوزن و کارتریج آن بر اساس مدل، شرکت سازنده متفاوت می باشد. ولیکن در حالت کلی از قیمت بالای برخوردار می باشند. شما برای تهیه سوزن اسکالپ بایستی به فروشگاه های معتبر که در حیطه فروش لوازم آرایشی فعالیت می کنند مراجعه نمایید. همچنین این امکان را دارید از فروشگاه های اینترنتی نسبت به تهیه سوزن اسکالپ اقدام نمایید. به همین منظور فقط کافی است عبارت خرید سوزن اسکالپ را در کادر جستجو مرورگر خود وارد نمایید. در این صورت فهرستی از فروشگاه های که در این زمینه فعالیت می کنند به شما نشان داده خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page