• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

روش های ماندگاری تاتو لب چیست؟

آیا میخواهید از روش های ماندگاری تاتو لب آگاه شوید و میخواهید به با کسب این آگاهی ماندگاری تاتو لب خود را افزایش دهید؟تاتو لب از جمله تکنیک های آرایش دائمی صورت محسوب می شود که بر روی لب انجام می شود و با استفاده از این روش میتوان حالت لب و رنگ لب را تغییر داد و جای بخیه و اسکار را از روی لب پوشاند.

به عنوان مثال: با استفاده از تکنیک تاتو لب می توان ضخامت لب را افزایش داد و یا رنگ دلخواه و مد نظر را برروی لب ها ایجاد کرد تا نیازی به استفاده از رژ لب نباشد و لب ها رنگ زنده تر و بهتری پیدا کنند.البته لازم به ذکر است که با انجام شدن تاتو لب رنگ ایجاد شده به پر رنگی رژ لب نیست و حالت بسیار طبیعی تر و زیبایی را ایجاد می کند.

در میان بخش های مختلف صورت و بدن که برای آن از تاتو استفاده می شود، ماندگاری تاتو لب از همه عضو ها کمتر است و در مدت زمان کوتاه تری از بین می رود که در اسکالپ ایرانیان قصد بررسی روش های ماندگاری تاتو لب را داریم. به این منظور ما را تا بخش پایانی همراهی کنید.

 

روش های ماندگاری تاتو لب:

تاتو لب همان طور که اشاره شد، در مدت زمان کوتاه تری از بین می رود و کم رنگ و محو می شود که این مساله موجب نارضایتی کسانی است که تاتو لب انجام داده اند اما با انجام دادن راهکارهای ذکر شده در زیر می توانید میزان ماندگاری تاتو لب را افزایش دهید:

ترمیم تاتو لب در مواقع تعیین شده:

مراکز زیبایی معتقدند که ترمیم کردن تاتو لب از جمله روش های ماندگاری تاتو لب است و ماندگاری آن را بیشتر می کند. به همین دلیل اکثر مراکز زیبایی توصیه می کنند که خداقل یک بار ترمیم تاتو لب را در زمان مناسب انجام دهید تا نتیجه بهتری به دست آورید. با این وجود سعی کنید که یک الی 5 مرتبه ترمیم تاتو لب را انجام دهید که ترمیم نیز باید حتما در فاصله زمانی مناسب از اولین دوره انجام شود در غیر این صورت ممکن است که عوارضی ایجاد شود.

رعایت کردن مراقبت های بعد از تاتو لب:

مراقبت هایی که باید بعد از تاتو لب انجام شوند، در این زمینه بسیار موثر هستند و با توجه داشتن به انها و رعایت کردنشان می توانید طول عمر تاتو لب را افزایش دهید. با این وجود لازم است که پس از تاتو کردن لب تا مدت سه روز از تماس دادن آب بر روی لب و یا استحمام و شست شوی صورت بپرهیزید. علاوه بر آن استفاده از پماد موضعی که توسط مرکز زیبایی تحویز می شود در مدت زمان مورد نیاز را باید جدی بگیرید زیرا مصرف این پماد باعث می شود که پوست لب چرب باشد و تاتو از بین نرود. اما اگر از پماد در مواقع مورد نیاز استفاده کنید، پوست لب خشک و پوسته پوسته می شود و اکثر تاتو های انجام شده ریزش پیدا می کنند.

از دستکاری کردن پوست لب و کندن پوست های خشک ایجاد شده بر روی لب باید به شدت بپرهیزید و اجازه دهید که دوره نقاهت طی شود و پوسته های ایجاد شده بر روی لب خودشان ریزش کنند. در صورتی که خودتان پوسته های کوچک را با دست از روی لب جدا کنید ریزش تاتو لب شما بیشتر خواهد شد.

مراجعه به مراکز معتبر مانند مرکز تخصصی اسکالپ ایرانیان برای تاتو لب که از مواد با کیفیت استفاده می کنند:

استفاده از رنگ های تند و پر رنگ برای تاتو لب:

تاتو لب به صورت کلی به این شکل است که پس از انجام شدن آن و طی شدن دوره نقاهت، بسیار کم رنگ تر از روز تاتو می شود. زیرا در روز اول پر رنگ بودن لب به میزانی است که گویی رژ لب استفاده کرده اید، اما با گذشت دوره نقاهت این رنگ بسیار کاهش پیدا می کند.

با این وجود اگر قصد دارید که رنگ تاتو لب را به مدت زمان بیشتری داشته باشید، سعی کنید که از رنگ تاتو پر رنگ استفاده کنید تا پس از ریزش رنگ و کم رنگ شدن آن بر روی لب آثار بیشتری از آن برجای بماند.

 

کلام پایانی:

روش های ماندگاری تاتو لب که از سوی مرکز اسکالپ ایرانیان برای شما عزیزان شرح دادیم را جدی بگیرید تا بتوانید به کمک آنها میزان ماندگاری و دوام تاتو لب خود را افزایش دهید و از انجام این کار رضایت داشته باشید.

 بیشتر بخوانید:

مراقبت از ورم بعد تاتو خط لب و رژلب

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page