• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

موثرترین و بهترین راه کارها برای پاک کردن تاتو و خالکوبی

 

آیا امکان پاک کردن تاتو و خالکوبی وجود دارد؟ موثرترین و بهترین راهکارها برای پاک کردن تاتو و خالکوبی چیست؟ در اسکالپ ایرانیان به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

تاتو یک روش موقتی اما طولانی مدت است که از آن به منظور افزایش زیبایی لب، ابرو، چشم، پوست سر، و ... استفاده می شود. با توجه به موقتی بودن این روش پس از گذشت مدت زمانی، نتایج حاصل از آن کم رنگ می شوند اما به طور کامل از بین نمی رود.

در واقع کم رنگ شدن نتایج حاصل از تاتو باعث می شود که رنگ آنها به قرمز و یا سبز تبدیل شود که در این صورت جلوه ناخوشایندی را به وجود می اورد.در چنین شرایطی پاک کردن تاتو و یا ترمیم آن بهترین راهکار خواهد بود.

 

انواع روش های پاک کردن تاتو و خالکوبی:

چنانچه از جمله افرادی هستید که تاتوی کم رنگ شده حس بدی را در شما ایجاد کرده است و یا به هر دلیلی قصد ریموو تاتو را دارید، از روش های ریموو تاتو استفاده کنید که این روش ها عبارتند از:

جوهر تاتو:

جوهر تاتو قدیمی ترین روشی است که از آن برای پاک کردن تاتو استفاده می شود.  در این روش رنگ تاتوی جدید را به بخش های تاتو قبلی وارد می کنند تا ظاهر تاتوی قبلی را بپوشانند. این روش شاید برای مدتی تاثیر گذارواقع می شد، اما پس از مدتی تاتوی جدید نیز مشکل پیدا می کرد و دچار تغییر رنگ می شد. چنانچه اگر دچار عفونت شدین برای  درمان عفونت تاتو و روش‌های درمان خانگی آن کلیک نمایید.

 
 

ریموور تاتو:

تاتو ریموور روش دیگری است که برای پاک کردن تاتو استفاده می شود. در این روش رنگ تاتو در ریموور حل می شود و به این شکل از پوست خارج می شود. این روش که امروزه بسیار رایج است و از آن در مراکز زیبایی به وفور استفاده می شود، باید حتما 5 الی 6 مرتبه انجام شود تا نتیجه حاصل از آن کامل گردد.

اما لازم به ذکر است که بر اساس میزان کم رنگ بودن تاتو هر فردی تعداد جلسات استفاده از ریموور میتواند متفاوت باشد.شاید استفاده از ریمورر به عنوان موثرترین و بهترین راهکارها برای پاک کردن تاتو و خالکوبی در نظر گرفته شود، اما از طرف دیگر امکان بروز حساسیت و یا عوارض را نیز به همراه دارد.

پاک کردن تاتو با لیزر:

پاک کردن تاتو با لیزر در میان روش های فوق موثرترین و بهترین راهکار برای پاک کردن تاتو و خالکوبی است. این روش جدیدترین روشی است که برای پاک کردن تاتو به وجود امده است و از آن در خصوص امور زیبایی دیگری نیز استفاده می شود.

برای پاک کردن تاتو با این روش از دستگاه لیزر استفاده می شود که اشعه لیزر به داخل بخش هایی که میخواهیم تاتوی آن پاک شود، تابانده می شود و سپس اشعه باعث تجزیه شدن تاتو می شود.

پس از آن رنگ های تاتو که تجزیه شده اند از طریق بدن دفع می شوند. پاک کردن تاتو به این روش نیازمند 2 الی 5 جلسه است که باید در فواصل زمانی یک الی دو بار در ماه تکرار می شود.

اما اگر افرادی که میخواهند تاتوی خود را ریموو کنند، به تازگی این کار را انجام داده باشند و تاتوی آنها هنوز پر رنگ باشد، باید تعداد جلسات بیشتری را به این منظور بگذرانند.

در هر صورت با تکمیل شدن مراحل ریموو تاتو در این روش هیچ اثری از تاتو بر روی صورت باقی نمی ماند و کاملا تاتو پاک می شود. به همین دلیل این روش را از موثرترین و بهترین راهکارها برای پاک کردن تاتو و خالکوبی می شناسند.

 

نکاتی در رابطه با پاک کردن تاتو خالکوبی با لیزر:

  • پاک کردن تاتو با لیزر باید حتما زیر نظر افراد ماهر انجام شود

  • از انجام دادن این کار در مراکز غیر معتبر باید پرهیز کرد

  • حتما جلسات ریموو تاتو با لیزر را کامل کنید

  • و...

 

کلام پایانی:

موثرترین و بهترین راهکارها برای پاک کردن تاتو و خالکوبی را در اسکالپ ایرانیان بررسی کردیم.اگر قصد دارید که تاتو در بخش های مختلف صورت انجام دهید، در اسکالپ ایرانیان همراه شما خواهیم بود.علاوه بر آن برای ریموو تاتو در بخش های مختلف بدن نیز میتوانید از این مرکز کمک بگیرید و از روش های مناسب به این منظور استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page