• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

دلایل رنگ نگرفتن تاتو چیست؟

آیا تاتو انجام داده اید و تاتو شما رنگ نگرفته است؟ آیا میخواهید از دلایل رنگ نگرفتن تاتو مطلع شوید؟ به این منظور در مرکز اسکالپ ایرانیان ما را همراهی کنید تا علل بروز این مشکل بعد از تاتو را با هم بررسی کنیم.

تاتو از جمله روش هایی است که از آن به منظور آرایش دائمی چهره استفاده می شود و در سال های اخیر به میزان زیادی رایج شده است و به وفور از آن توسط بانوان و آقایان استفاده می شود.

در واقع از تاتو برای بخش های مختلف صورت و بدن استفاده می شود و کاربرد های مختلفی در آن وجود دارد که این کاربرد ها باعث شده اند تا استفاده از آن مورد استقبال واقع شود.

اما کسانی که تاتو برای بخش های مختلف صورت خود انجام می دهند، گاقی اوقات با این مشکل مواجه هستند که تاتوی آنها رنگ نمی گیرد و پس از مدت زمان چند روز و یا مدت کوتاهی از بین می رود و نتیجه ناخوشایندی را برای متقاضی به وجود می آورد.

 

 

 

 

دلایل رنگ نگرفتن تاتو چیست؟

در خصوص کسانی که با رنگ نگرفتن تاتو مواجه می شوند، ممکن است که یکی از علت های زیر وجود داشته باشد:

مناسب نبودن کیفیت رنگ تاتو:

رنگ تاتو را با کیفیت های مختلف میتوان برای تاتوی بخش های مختلف صورت تهیه کرد که کیفیت آن تاثیر زیادی در ماندگاری تاتو دارد و اگر از رنگ با کیفیت به این منظور استفاده شود، ماندگاری تاتو افزایش پیدا می کند و به خوبی بر روی محل مورد نظر باقی می ماند.با مطالعه روش های ماندگاری تاتو لب ، عمر تاتو خود را افزایش دهید.

اما از طرف مقابل استفاده از رنگ بی کیفیت باعث می شود که تاتو رنگ نگیرد و اثرات آن بر روی پوست به سرعت از بین برود.به همین دلیل باید برای تاتو به مراکز معتبر مانند: مجموعه اسکالپ ایرانیان مراجعه کنید که نتیجه خوبی دریافت نمایید.

چرب بودن پوست متقاضی تاتو:

یکی از دیگر دلایل رنگ نگرفتن تاتو که به میزان زیادی در این رابطه تاثیر می گذارد، چرب بودن پوست افراد است. معمولا رنگ تاتو بر روی پوست های چرب در مدت زمان کوتاه تری از بین می رود در حالی که بر روی پوست های خشک به میزان بیشتری باقی می ماند.

با این وجود کسانی که پوست چرب دارند باید به این موضوع پیش از انجام تاتو توجه داشته باشند و بدانند که بعد از تاتو ممکن است تا اثرات آن به سرعت ناپدید شود.

بی تجربگی کسی که تاتو را برای متقاضیان انجام می دهد:

تجربه و مهارت پزشک و یا سایر اشخاصی که تاتو را انجام می دهند می تواند به عنوان یکی از دلایل رنگ نگرفتن تاتو شناخته شود. زیرا کسی که این کار را برای متقاضی انجام می دهد، باید اگاه باشد و بداند که سوزن های نانو را تا چه میزان در پوست فرو کند که عمق سوزن نه کم باشد و نه زیاد و دقیقا در لایه میانی پوست قرار گرفته باشد.

در نتیجه هر چه تجربه کسی که تاتو را انجام می دهد بیشتر باشد، امکان بروز این مشکل کمتر خواهد بود.

ترمیم نکردن تاتو:

تاتو به ترمیم نیاز دارد به نحوی که پس از یک مرتبه انجام دادن آن باید در فاصله زمان کوتاه یعنی پس از یک ماه و یا دو هفته مجددا محلی که قبلا تاتو شده، ترمیم شود؛ زیرا ترمیم باعث می شود که میزان ماندگاری تاتو در بخش های مختلف صورت افزایش پیدا کند و رنگ تاتو در پوست دوام بهتری داشته باشد.

با این وجود چنانچه بعد از تاتو در زمان مناسب به ترمیم کردن آن پرداخته شود، میتوان از رنگ نگرفتن تاتو جلوگیری کرد.

مصرف کافئین:

مصرف کافئین تا یک ساعت پیش از تاتو می تواند تا حدودی بر روی رنگ نگرفتن تاتو موثر باشد. به همین دلیل معمولا از سوی مراکز زیبایی توصیه می شود که تا یک ساعت قبل از تاتو از مصرف خوراکی های کافئین دار مانند: چای و قهوه پرهیز کنید.لازم به ذکر است که مصرف کافئین نه تنها بر روی رنگ گرفتن تاتو تاثیر دارد بلکه ممکن است درد ناشی از تاتو را نیز در شما بیشتر کند.

سخن پایانی:

دلایل رنگ نگرفتن تاتو که در مرکز اسکالپ ایرانیان به انها اشاره کردیم را جدی بگیرید و آنها را رعایت کنید تا هزینه ای که برای تاتو کردن صرف نموده اید به هدر نرود و نتیجه حاصل از تاتو رضایت شما را جلب نماید.

مطالب مرتبط:

بهترین پماد بعد از تاتو ابرو کدام است؟

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page