• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

بهترین بی حسی برای تاتو

 

بهترین بی حسی برای تاتو چیست؟ چرا برای تاتو از بی حسی استفاده می شود؟امروزه استفاده از تاتو برای بخش های مختلف بدن بسیار زیاد شده است و افراد زیادی از این روش به منظور آرایش دائم و یا طراحی بدن استفاده می کنند.

برای انجام شدن تکنیک تاتو باید از دستکاه تاتو استفاده شود و این دستگاه سوزن های ریز نانو را در بر می گیرد که با انجام شدن بی حسی سوزن ها به لایه میانی پوست وارد می شوند و عملیا تاتو انجام می گردد.

نوع بی حسی که به این منظور استفاده می شود، بسیار مهم و تاثیر گذار است زیرا در صورتی که از بی حس کننده مناسبی استفاده نشود، شخصی که عملیات تاتو بر روی آن انجام می شود، سختی و درد زیادی را متحمل خواهد شد.به همین دلیل در مجموعه اسکالپ ایرانیان به بررسی بهترین بی حسی برای تاتو خواهیم پرداخت.

معرفی بهترین بی حسی برای تاتو

بهترین انواع بی حس کننده هایی که برای تاتو استفاده می شوند، از قبیل زیر هستند:

بی حس کننده یخی جیلانگ:

بی حس کننده یخی جیلانگ یکی از بهترین بی حس کننده هایی است که به این منظور استفاده می شود. با استفاده از این نوع بی حس کننده می توان به خوبی عملیات بی حسی را انجام داد و شرایط مناسبی را برای کسی که تاتو برایش انجام می شود، به وجود آورد.

پد بی حس کننده لب:

پد بی حس کننده لب از  بهترین بی حس کننده ها برای کسانی است که قصد تاتو و یا میکروپیگمنتیشن لب را دارند. این بی حس کننده به صورت یک پد شبیه لب است که بر روی لب قرار می گیرد و بی حسی را انجام می دهد.

معمولا زمانی که مراکز زیبایی بخواهند میزان بی حسی بیشتری برای تاتو لب اعمال کنند، از این نوع بی حس کننده استفاده می کنند و یا آن را پس از بی حس کننده اصلی مورد استفاده قرار می دهند که نتایج حاصل از آن بیشتر و بهتر باشد.پد بی حس کننده لب را میتوانید با برند های مختلفی تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید.

بی حسی یخی بی ال:

نوع دیگر بهترین بی حسی برای تاتو را میتوان بی حسی یخی بی ال نام برد که از این نوع بی حسی برای تاتوی ابرو و لب و چشم استفاده می شود و استفاده از آن به میزان قابل توجهی از درد تاتو می کاهد و حالت خنک کنندگی بر روی موضع مورد نظر به وجود می آورد.

کرم بی حس کننده موضعی پورپیگمنت:

علاوه بر پد و مایع بی حس کننده از کرم بی حس کننده نیز به وفور برای تاتو اعضای مختلف صورت استفاده می شود. اصلی ترین بخش هایی که برای تاتو انها از این کرم استفاده می شود، باید به ابرو، چشم و لب اشاره کرد.

زمانی که این نوع بی حس کننده بر روی موضع مورد نظر قرار داده می شود، برای اینکه تاثیر و نتیجه آن زودتر و بهتر حاصل شود، بر روی آن را با یک نایلون می پوشانند تا موضع را به این شکل گرم کند و در مدت زمان کمتری بی حسی انجام شود.

مزایای استفاده از بهترین بی حسی برای تاتو چیست؟

مراکزی که برای بی حسی از بهترین انواع بی حس کننده ها استفاده می کنند، از مزیت هایی به شرح زیر بهره مند خواهند شد:

  • افزایش میزان بی حسی موضعی
  • افزایش سرعت بی حسی
  • برخوردار بودن از آرامش و شرایط بهتر در حین تاتو
  • ماندگاری بیشتر بی حسی موضعی و عذم از بین رفتن نتیجه آن در حین مراحل تاتو
  • برخوردار بودن از کیفیت بالاتر مواد بی حسی
  • و...

سخن پایانی:

بهترین بی حسی برای تاتو را مورد بررسی قرار دادیم و توصیه می کنیم که حتما برای تاتو هر یک از بخش های بدن و یا صورت به مراکزی مراجعه کنید که بی حسی خوب وبا کیفیتی را ارائه می دهند تا به این شکل هم در حین تاتو شرایط راخت تری داشته باشید و هم پس از آن دچار عارضه نشوید.

لازم به ذکر است که علاوه بر کیفیت بی حس کننده موضعی باید به کیفیت سایر مواد و تجهیزاتی که برای تاتو به کار می روند نیز توجه داشته باشید تا بتوانید یک نتیجه رضایت بخش دریافت کنید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page