• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

مکمل‌های مورد نیاز در کنار میکرو اسکالپ

میکرو اسکالپ چیست؟ مکمل‌های مورد نیاز در کنار  چه می باشند؟ چرا از مکمل‌های مورد نیاز در کنار میکرو اسکالپ استفاده می شود؟میکرو اسکالپ از روش هایی است که برای ترمیم مو مورد استفاده قرار می گیرد و به کمک این روش می توان بخش های خالی موجود بر روی سر را پوشش داد و به زیبایی موها افزود.

در حقیقت در این روش هیچ گونه تار مویی به کار نمی رود و نیازی به بانک مو نیست بلکه برای انجام آن از سوزن های نانو تعبیه شده بر روی دستگاه مخصوص اسکالپ استفاده می شود به گونه ای که این سوزن ها به لایه میانی پوست سر نفوذ می کنند و رنگ دانه ها را به این بخش انتقال می دهند.

میکرو اسکالپ معمولا روش مناسب برای کسانی است که به صورت کامل دچار طاسی سر نشده اند بلکه فقط تراکم مویی آنها کم است و ریزش موی آنها هنوز به جاهای پیشرفته نرسیده است.

از این جهت این دسته از عزیزان در کنار میکرو اسکالپ میتوانند از روش های درمانی نیز کمک بگیرند تا قادر به بهره بردن از موهای طبیعی خود به شکل مجدد باشند.به همین دلیل در اسکالپ ایرانیان میخواهیم مکمل‌های مورد نیاز در کنار میکرو اسکالپ را برای شما مورد بررسی قرار دهیم.

 

مکمل‌های مورد نیاز در کنار میکرو اسکالپ:

منظور از مکمل های مورد نیاز در کنار میکرو اسکالپ روش های درمانی است که از ریزش مو جلوگیری کرده و به ترمیم مو کمک می کند. برخی از این روش های درمانی و یا مکمل ها از قبیل زیر هستند:

ماینوکسیدیل:

ماینوکسیدیل یک محلول مایع است که از آن به منظور تقویت رشد مو استفاده می شود و نتیجه مناسبی را به همراه دارد. در واقع ماینوکسیدیل به شکل موضعی بر روی پوست سر و در بخش هایی که فاقد مو هستند، ریخته می شود و با مداومت در استفاده از آن میتوان شاهد رشد موها بود.

استفاده از این روش برای کسانی که میکرواسکالپ انجام داده اند بسیار مناسب است زیرا این افراد پس از اینکه محل طاسی سر خود را با اسکالپ می پوشانند قادرند تا از این روش برای ترمیم موهای خود نیز بهره ببرند تا بااز بین رفتن نتیجه اسکالپ شاهد رشد موهای طبیعی خود باشند.پس اگر به دنبال مکمل‌های مورد نیاز در کنار میکرو اسکالپ هستید، از این روش استفاده کنید.

مزوتراپی مو:

مزوتراپی مو روشی است که در آن مواد مورد نیاز برای رشد مو مانند: پروتئین ها و مواد معدنی به صورت موضعی به پوست سر وارد می شوند و تزریق موضعی آنها به پوست سر باعث می شود که موها به صورت چشم گیری تقویت شوند و فولیکول های مویی که رشد خود را از دست داده اند، بتوانند مجددا رشد کنند.به همین دلیل پس از انجام میکرو اسکالپ میتوان از این روش برای ترمیم مو بهره برد و تا زمانی که نتایج حاصل از میکرو اسکالپ از بین برود، از نتیجه مزوتراپی نیز بهره مند گردید.

نکاتی در رابطه با مکمل‌های مورد نیاز در کنار میکرو اسکالپ:

کسانی که قصد دارند از مکمل‌های مورد نیاز در کنار میکرو اسکالپ استفاده کنند، بهتر است که این روش ها را زیر نظر پزشک به کار ببرند تا از ایجاد هر گونه مشکل جلوگیری کنند. به عبارت دیگر با انجام شدن این روش ها زیر نظر پزشک میتوان نتیجه موفقیت آمیزی دریافت کرد و به گونه ای عمل کرد که هزینه های صورت گرفته در این زمینه به هدر نرود.

علاوه بر آن باید اشاره کنیم که استفاده از این مکمل ها هیچ تاثیری بر روی نتیجه اسکالپ ندارند و مدت زمان دوام و ماندگاری آن را نه کاهش می دهند و نه افزایش و علت استفاده از آن بعد از میکرواسکالپ این است که با استفاده از آن میتوان تا مدت زمانی که موهای طبیعی تقویت شوند از نتایج اسکالپ نیز بهره برد.

سخن پایانی:

مجموعه اسکالپ ایرانیان یکی از بهترین مراکز ترمیم مو است که در آن می توانید برای اسکالپ و میکرواسکالپ مو اقدام کنید. در صورتی که قصد استفاده از مکمل های مورد نظر را داشته باشید هم می توانید از این مجموعه تخصصی راهنمایی دریافت کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در تماس باشید تا همکاران شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page