• ساعت تماس: شنبه تاپنج‌شنبه 9 الی 20

  • شماره تلفن : 021-88684192, 09362105255

  • ایمیل: info@scalpiranian.com

آیا کاشت مو دائمی است؟

روش کاشت مو چگونه است؟ آیا کاشت مو دائمی است؟ آیا تا پایان عمر میتوان از نتایج حاصل از کاشت مو بهره برد؟ مطالعه این مطلب را که از سوی همکاران ما در مجموعه اسکالپ ایرانیان برای شما عزیزان فراهم شده است، برای تمامی کسانی که به دنبال پاسخ این پرسش ها هستند، توصیه می کنیم.

همان طور که می دانید روش های مختلفی برای ترمیم مو وجود دارد که متقاضیان ترمیم مو میتوانند از هر روشی که دلخواه آنها است برای ترمیم مو استفاده کنند. اما بهتر است که از روش های مناسب برای ترمیم مو مانند: کاشت مو بهره ببرید تا نتیجه ای موفقیت آمیز و رضایت بخش دریافت کنید.

کاشت مو امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است و عده زیادی قصد استفاده از این روش را دارند.

کاشت مو چگونه است؟

کاشت مو که به آن پیوند مو نیز گفته می شود، روشی است که در آن پزشک از تار موهای طبیعی خود متقاضی استفاده می کند. به این شکل که تار موهای فرد از بانک موی او برداشته می شوند و به نواحی خالی از مو در سر پیوند زده می شوند.

در این تکنیک از ابزار ها و تجهیزات مختلفی استفاده می شود و این روش را به عنوان یک روش کم تهاجمی می شناسند زیرا برای انجام آن نیازی به بیهوشی کامل نیست بلکه تحت بی حسی موضعی آن را انجام می دهند و با این وجود فرد در حین جراحی هیچ گونه دردی را احساس نمی کند.

آیا کاشت مو دائمی است؟

خوشخبتانه روش کاشت مو  یا اسکالپ سر به عنوان یک روش دائمی شناخته می شود که هر شخصی پس از استفاده از این روش می تواند تا پایان عمر از نتایج حاصل از کاشت مو بهره ببرد.

پس از اینکه پیوند مو انجام می شود، اگر متقاضی مراقبت های بعد از کاشت را به خوبی رعایت کند، گرافت های مویی قوت می گیرند و شروع به رشد می کنند. با این وجود پس از کاشت می توان موها را اصلاح کرد و یا به پیرایش آن پرداخت. حتی لازم به ذکر است که بعد از نتیجه دادن کاشت مو، موها به قدری بلند می شوند که نیاز به اصلاح آنها خواهد بود.

پس چنانچه قصد دارید که از روش پیوند مو استفاده کنید، باید آگاه باشید که این روش کاملا دائمی است و هیچ نیازی به ترمیم آن نخواهد بود.

در چه مواقعی به ترمیم کاشت مو نیاز است؟

با وجود اینکه پیوند مو یک روش دائمی برای ترمیم مو است و اثرات آن از بین نمی روند، اما در برخی از مواقع نیاز است تا اشخاصی که پیوند مو انجام داده اند برای ترمیم کاشت مو اقدام کنند که این مواقع از قبیل زیر می باشد:

اشخاصی که مراقبت های بعد از کاشت مو را رعایت نکنند:

رعایت کردن مراقبت های بعد از کاشت مو بسیار موضوع مهمی است که نباید از آن غافل شد.

در صورتی که بعد از پیوند مو، مراقبت های مورد نیاز بعد از آن را به خوبی رعایت نکرد، گرافت های موی کاشته شده که هنوز ضعیف هستند، دچار آسیب می شوند و شروع به ریزش می کنند.به همین دلیل اگر این مراقبت ها جدی گرفته نشوند، به ترمیم کاشت مو نیاز خواهد بود.

افرادی که نیاز به تراکم بیشتری در موهای خود داشته باشند:

چنانچه با یک بار کاشت مو، ترمیم موی مورد نظر افراد برای انها ایجاد نشود، باید کاشت مو به صورت مجدد انجام شود تا تراکم موها افزایش پیدا کند و فرد به تراکم مویی مورد نظر خود برسد.به صورت کلی معمولا اشخاصی که به میزان بسیار زیادی موهای خود را از دست داده باشند و کاملا طاس باشند به ترمیم کاشت مو نیاز پیدا می کنند تا تراکم موهای انها افزایش یابد.

اشخاصی که به پزشک با تجربه برای کاشت مو مراجعه نکرده باشند:

تخصص و تجربه پزشکی که پیوند مو را برای شما انجام می دهد مساله بسیار مهمی است و باید در این زمینه به مراکز معتبر مانند: مجموعه اسکالپ ایرانیان مراجعه کنید. در غیر این صورت ممکن است که مراحل کاشت مو برای شما توسط پزشک به خوبی طی نشود و نتیجه موفقیت آمیزی دریافت نکنید. در نهایت ناگزیر به ترمیم کاشت مو خواهید شد.

سخن پایانی:

در مرکز اسکالپ ایرانیان که یک مجموعه بسیار حرفه ای در زمینه ترمیم مو است، بررسی کردیم که آیا کاشت مو دائمی است؟ و یا خیر. حال که پاسخ این پرسش را دریافت کردید، توصیه می کنیم که موارد ذکر شده در این زمینه را جدی بگیرید و آنها را رعایت کنید تا مشکلی برای شما ایجاد نشود و نیاز به ترمیم کاشت نداشته باشید.

بیشتر بخوانید:

کاربرد اسکالپ در کم مویی

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

مرکز تخصصی اسکالپ و میکروپیگمنتیشن ایرانیان ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات در زمینه های اسکالپ، میکروپیگمنتیشن و زیبایی در خدمت شماست

آدرس

سعادت آباد خ پنجم ساختمان ماکان ط5 واحد 9

021-88684192

info@scalpiranian.com

09125720237

شنبه تاپنجشنبه 9 صبح الی 20

Whatsapp Premium

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to mohamad.behravan@gmail.com

چت در واتس اپ
Close and go back to page